Dlaczego warto wybrać internet światłowodowy?

« Powrót do artykułu: Dlaczego warto wybrać internet światłowodowy? | « Powrót do grupy: Aktualności

26 sierpnia 2022, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem, że od kiedy mam światłowód to w końcu mogę normalnie korzystać z neta. U mnie rodzina 4 osobowa, dzieciaki ciągle jak nie lekcje to granie online, i jak chciałem film obejrzeć to kicha, bo łącze zwolniło i nic z tego oglądania...
Jak mi założyli światłowód to jakbym przeniósł się do innej epoki. Akurat mam lokalnego dostawcę the network i faktycznie jest jak mówią.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2022, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli jednak opłaca się wybrać te światłowody? Ja z Internetu korzystam dość sporadycznie, więc nie zależy mi na turbo prędkości, ale na tę naszą domową sieć strasznie narzekają dzieciaki i żona. A to ścinają się filmy, albo syna wyrzuca z gry albo przez niestabilne połączenie moja druga połówka nie może prowadzić zajęć na kamerze. Na https://www.nexera.pl/pl/articles/jaki-intern et-domowy-wybrac-sprawdz-czym-sie-kierowac-121665028 niby faktycznie piszą, że w takim wypadku najlepiej sprawdzi się sieć światłowodowa, ale ja się na takich technologiach w ogóle nie znam. Mówicie, że warto takie coś podłączyć do domu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2023, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali wysokiej jakości urządzeń i narzędzi do wykonywania instalacji światłowodowych to możecie w takim razie skontaktować się z firmą TeleOptics u których bez problemów będziecie mogli je dobrać i znajdziecie m.in takie rozwiązania, jak spawarki światłowodowe Fujikura 41S+ https://www.teleoptics.com.pl/produkty/spawar ki-swiatlowodowe/spawarka-swiatlowodowa-fujikura-41s/ wykorzystująca metodę centrowania za pomocą dwóch ruchomych V-rowków, pozycjonowanie włókien w 3 osiach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2023, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Też się ostatnio zastanawiałem nad inwestycją w światłowód, jednak pojawiło się pytanie - czy ten rodzaj internetu nie jest czasem szkodliwy dla zdrowia?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2023, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Internet światłowodowy to gwarancja szybkości i stabilności łącza. Taka technologia ma wiele plusów a nie słyszałam nigdy aby stwarzała jakieś zagrożenie dla zdrowia użytkowników. Większość dostawców internetu korzysta z takiego rozwiązania, jedna z nich -Fiberlink oferuje prędkość nawet do 940 Mb/s.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2023, 02:07

Zgadzam sie: good 0 bad

nvidia profile inspector settings - rivatuner 7.2, amd radeon software adrenalin 2019

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2023, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o internet to stawiaj na światłowód bo to szybkość i niezawodność. Na terenie wielkopolski postaw na ofertę https://inea.pl/konfigurator-hiway bo jest najlepsza. Dzięki nim poznasz moc takiego rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2023, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie sprawdzonego dostawcy internetu we Wrocławiu, to polecam Wam sprawdzić ofertę airmax internet . Sam korzystam z ich usług, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >