Dobre noże na lata

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 kwietnia 2011, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
szukam na prawdę dobrego zestawu noży kuchennych, tak do 300-400zł. Chciałabym ich nie ostrzyć co dzień, najlepiej, żeby można myć w zmywarce. Nie koniecznie muszą być sprzedawane w zestawie, choć miło by było. Co możecie mi polecić? Na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2011, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest taka renomowana szwajcarska firma, która robi doskonałe noże- Victorinox. Mają noże kute, z drewnianą rękojeścią, zestawy i pojedyncze. Z mojego doświadczenia są to narzędzia idealnie wyważone, trwałe i precyzyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2011, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdzie takie kupię? przyznam, że nie słyszałam o tej firmie. Co do rączek to podobno lepiej kupować te metalowe bo się mniej niszczą i można używać w zmywarce.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2011, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wpisałem na allegro i w google i znalazłem ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2011, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, moja żona kupiła właśnie noże z rączkami ze stali chirurgicznej i z tego co wiem to jest bardzo zadowolona... także polecam heheh

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2016, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz poszukać noży nie po cenie, czy marce, ale po typie stali na opakowaniu. Im większa zawartość węgla w stopie, tym trwalsza i wytrzymalsza stal, choć krucha i łamliwa. Jego niższa zawartość oraz dodatki w postaci niklu, cynku lub molibdenu dają nierdzewność, oraz elastyczność. Nóż się nie łamie, tylko odkształca, ale ostrzyć go trzeba co chwilę. Polecam typ stali 440 C o zawartości węgla 0,95% - 1,2% (produkuje się z niej noże na zamówienie).

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2016, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam jeden nóż Victorinox i rzeczywiście jest świetny, może nawet za! Bo na początku kilka razy zdarzyło mi się nim uciąć palec albo paznokieć więc trzeba uważać

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat z nożami tej firmy nigdy nie miałam styczności,ale zbierają dobre opinie na forum,więc czemu nie spróbować. Teraz atrakcyjne rabaty i promocje znajdziesz w wielu sklepach internetowych,wystarczy poszukać.

www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2016, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko i wyłącznie fiskars. Przynajmniej posłużą Ci na długo

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2016, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm, generalnie dobrych noży jest sporo ale każdy musi dobrać do siebie. Zważyć w ręce sprawdzić czy dobrze wyważony, jak leży w ręce itd.
Ale mycia w zmywarce nie polecam - nie chodzi tu o materiał z jakiego jest wykonany nóż ale o to, że ostrza się niszczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >