Dom na działce rolej ? Kredyt ? Wydzielić mniej niż 30a?

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

16 lutego 2019, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Sytuacja wygląda tak , mam do kupienia dom w trakcie budowy stan surowy który znajduje sie na działce rolnej o powierzchni 86a. , przed umowa przedwstępna byłem w kilku bankach i zdolność mam wszystko ok , tylko należy wytyczyć działkę z domem Max 29.9a (2999m2)
bo tylko do takiego areału banki udzielają kredytu.
Geodeta zrobił projekt na 21a jednak gmina odrzuciła gdyż oni najmniej na co mogą sie zgodzić to 30a (3000m2) . Takze nie ratuje mnie to ...

co do domu to : rozpoczęta budowa 2010r , pozwolenie na budowę jest dziennik jest wszystko co potrzebne mam , dom nie jest odebrany gdyż niema instalacji , dach jest okna są , ocieplenie jest .... 

pytanie jest jakis bank który udzieliłby takiego kredytu ??

z góry dziękuje za pomoc 

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2019, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zgłosisz się do solidnego geodety to on określi, czy oby na pewno działka nadaje się pod zabudowę. Również powinien podjąć się jej solidnego podziału. Jeśli działka ta leży w warszawskich okolicach to warto odezwać się do www.glob-kz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2019, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj, żeby wydzieleniem działki zajął się sprawdzony i solidny profesjonalista. W naszym przypadku był to Geodeta Piotr Chojnacki http://geodezjastargard.pl/ ze Stargardu. Pomiary zostały zrealizowane sprawnie i należycie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2022, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję budowę domów w tym stany surowe budynków,
przygotowanie instalacji sanitarnych i elektrycznych wewnętrznych, prace wykończeniowe wewnętrzne czy prace wyburzeniowe jeżeli tak to polecam wejść na stronę https://skolbud.pl/oferta/. Kilka razy współpracowałem z nimi i tylko z takimi ludźmi pracować.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >