Drzwi do garderoby

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 lipca 2010, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
mam w planach garderobę, na razie jest to jeden długiii pokój, który miał być samą sypialnią ale postanowiliśmy ją przedzielić i zrobić z części garderobę. Już na tym etapie prac chciałabym zaplanować drzwi, bo mi się bardzo podobają przesuwane ale nie wiem ile miejsca potrzeba na takie drzwi. A może już coś nowego się pojawiło i może podpowiecie jakieś fajne rozwiązanie? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2010, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Miejsca na drzwi potrzeba tyle ile ma szerokość i wysokość szafy. Mi osobiście podobają się wykonane z wikliny i szkła. Można wymyślić piękne połączenia np. Liście z wikliny i kwiaty ze szkła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2010, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kinga20 napisał: Miejsca na drzwi potrzeba tyle ile ma szerokość i wysokość szafy.

Tylko u mnie jest to szerokość pokoju - to jak mam to rozwiązać? Sama się nie znam, czy to da się w ogóle tak zamontować?
Pomysł z wikliną bardzo mi się podoba :D ale też nigdy nie widziałam takiej szafy z wikliną. Jak to się czyści itp?:)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2016, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z Was ma może drzwi wykonane ze szkła typu lacobel? Jeśli tak, to jak oceniacie jego trwałość i wygląd? Warto?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam garderobę za łóżkiem którą wysuwa się na bok. Wchodząc do sypialni jest w ogóle niezauważalna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2016, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu szklane drzwi do garderoby są modnym i popularnym rozwiązaniem,więc myślę że warto się nad nim zastanowić,to zawsze coś innego i bardziej oryginalnego niż standardowe drzwi przesuwane,np: wykonane z drewna.

www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2016, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkło lacobel to świetne rozwiązanie. Nie polecam oczywiście tak jak moi poprzednicy używania tego surowca do drzwi, ale w przypadku szafy jak najbardziej polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2016, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A co w przypadku jeśli w domu, lub w szczególności w mieszkaniu, nie ma możliwości stworzenia garderoby? Widziałam u koleżanki ciekawe rozwiązanie - kupiła szafę przesuwną z http://www.indecoszafynamiare.pl/ i wstawiła ją do wnęki w mieszkaniu i tanim kosztem ma mini garderobę w mieszkaniu w bloku. Przyznaję, że to ciekawe rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zamówić takie drzwi na wymiar w jakiejś firmie robiącej meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2016, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A może rustykalne przesuwne? Bardzo klimatyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 295

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >