Drzwi tarasowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

19 kwietnia 2021, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się skusiłem na okna tarasowe Slide z Oknoplastu i powiem Wam fajne. Mechanizm działa płynnie, profil też taki solidny. Dobry wybór generalnie podjęliśmy, że okna do całego domu i bramę garażową zamówiliśmy w Oknoplaście.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2021, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór okien i drzwi tarasowych mają w firmie Empol z Wrocławia. W zależności od potrzeb można zamówić drzwi na systemach PVC lub aluminiowych Schuco. Wszystkie są bardzo solidnie wykonane, dobrze zaizolowane i bezprogowe. Według mnie to pierwszy adres, jeśli chodzi o drzwi tarasowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2021, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba najczęściej spotyka się przesuwne drzwi na taras, one też elegancko wyglądają. Trzeba będzie się w takim wypadku zaopatrzyć w prowadnice do drzwi przesuwnych wewnętrznych - można je znaleźć w sklepach specjalistycznych

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2022, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy długi czas dotwarte okno tarasowe dla efektu nie powoduje ze owady beda ciągle wlatywac komary itp? Czy ogólnie takie okna maja sens? Moze warto zastanowić sie nad jedna częscia nieotwieranego slrzydła a otwierane tylko standardowe drzwi balkonowe obok. Efekt jeszcze lepszy bo możemy mieć szybe 3m szeroka bez łączenia co da ładny efekt za ułamek przesuwnego.

Zdecydowaliśmy się na firmę Oknoplast - włąśnie czekamy na montaż:
https://oknaprim.pl/okna-pcv-oknoplast/
Okna będzie montowała nam ta firma.

Ten post był edytowany przez perer dnia: 27 czerwca 2022, 14:43
Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2022, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna przesuwne tarasowe to doskonałe rozwiązanie i ja takie u siebie w domu mam. Takie okna zamówiłem w firmie https://www.pendragon.pl/okna/ i to był strzał w dziesiątkę. Okna bardzo dobrze pracują i dobrze izolują a najważniejsze pięknie wyglądają. Firmę polecił mi mój znajomy, który również zamawiał takie okna do siebie do domu.

Ten post był edytowany przez Bartek_Mac dnia: 14 czerwca 2022, 22:13
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2022, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi na taras powinny być jak najszersze, bezprogowe i najlepiej wykonane w systemach przesuwnych HST. Takie rozwiązania znajdziecie m.in. w firmie R&M Alufasady z Jędrzejowa w świętokrzyskim. Produkują je w systemach aluminiowych Schuco, które zapewniają bardzo szerokie możliwości indywidualnego dopasowania pod względem wymiarów, izolacyjności cieplnej czy kolorystyki profili. Poza tym w ich ofercie znajdują się także okna aluminiowe, zatem można zlecić produkcję całości ślusarki do domu pod jednym adresem.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2022, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja systemy przesuwne na taras zamówiłem z firmy Debesto. Zdecydowalem się na aluminiowe z firmy Aluprof :) Tutaj można zerknąć na ich produkty https://debesto.com/pl/okna/systemy-przesuwne /. Osobiście polecam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2022, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy drzwi aluminiowo-stalowe nova wiśniowski nie będą lepsze bo można je też montować tam gdzie nie ma daszka, a w standardowym wyposażeniu mają one zamek trzypunktowy automatyczny, który dzięki ryglowaniu w trzech punktach jednocześnie gwarantuje szczelność drzwi na działanie wody czy wiatru.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2023, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojego doświadczenia polecam system przesuwny Livingslide, który jest moim zdaniem jednym z najlepiej dopracowanych na rynku. Są bardzo wygodne w obsłudze nawet pomimo dużych rozmiarów skrzydeł, nie mają wystającego progu i są bardzo dobrze uszczelnione. Można je znaleźć np. w ofercie firmy Kapica: https://www.kapica.pl/systemy-przesuwne-pvc/ Sam takie zamówiłem do mojego domu i jestem z nich bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2023, 06:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie drzwi o dużych przeszkleniach i komfortowych w użytkowaniu to polecam drzwi podnoszono-przesuwne HST Fakro. U nas super się sprwadzają i wyglądają. Mimo że sa duże i ciężki otwiera się je bez trudu, pięknie wyglądają, wpuszczają do domu mnóstwo światała i zpewniają niesamowity widok.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...

Czytaj też