Drzwi wejściowe - bezpieczeństwo i estetyka

« Powrót do artykułu: Drzwi wejściowe - bezpieczeństwo i... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

27 grudnia 2016, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe są te zamki biometryczne, chociaż przyznam, że jeszcze nikt z moich znajomych nie ma takiego cuda. Na pewno nie jest to jeszcze bardzo popularne rozwiązanie, ale w przyszłości - kto wie. Zastanawia mnie jak jest z naprawą takich zamków. Bo nie sądzę, że są one całkowicie bezawaryjne. Przy normalnych wystarczy ściągnąć jakieś pogotowie ślusarskie (np w Warszawie http://www.moje-pogotowie-zamkowe.pl/naprawa- zamkow.html), a takie naszpikowane elektroniką i różnymi bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami?

Ten post był edytowany przez misterT dnia: 27 grudnia 2016, 18:43
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2017, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem drzwi wejściowe zewnętrzne do domu, powinny charakteryzować się przede wszystkim wysoka jakością wykonania i solidnością na lata, spełniając także ważną funkcję- antywłamaniową, to istotna kwestia. Co do znanych i sprawdzonych producentów w rozsądnej cenie to warto zerknąć na ODB.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2017, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem nie oszczędzać na drzwiach wejściowych. Chciałem jednak, żeby cena była współmierna z jakością. Nieopodal mojej pracy, znajduje się sklep firmowy STAL-BUD : http://www.oknaidrzwi1.pl/. Wyboru pomogła mi dokonać doskonała obsługa. Dostaliśmy dopasowaną ofertę wraz z wyceną, skrojoną idealnie pod nasze wymagania.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2017, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o zamki i ich konserwacje, to dobrze mieć namiary na sprawdzoną firmę świadczącą usługi ślusarskie. Ja mogę polecić kogoś z Białegostoku: to www.pankluczyk.eu. Może komuś się przyda

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 06:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie sugerujmy się tylko i wyłącznie firmą czy producentem danych drzwi, bo można się rozczarować. Polecam skupić się na tym co trafi w nasz gust i będzie faktycznie dobrej jakości. Teraz w sklepach online nie brakuje promocji właśnie na drzwi czy okna, warto poszukać.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 376

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >