Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

7 kwietnia 2022, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozglądając się przede wszystkim za wyborem porządnie wykonanej i jednocześnie nowoczesnej stolarki okiennej to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, pełne wsparcie obsługi przy zakupie oraz wykonaniu montażu. U nas cała realizacja przebiegła pomyślnie i koniecznie dajcie znać jak się z tym tematem również uporaliście!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2022, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik theme napisał: Mazwoj - alternatywnie dla blokowych drzwi płytowych można
ciut drożej mieć stalówki przygotowane pod bloki - np.
KMT, Wikęd czy Mar-Tom mają takie serie. W Wikędzie np. w
okolicach 2100-2600zł masz drzwi z Rw 43dB co uważam za
dobry wynik w tej cenie. W blokach zazwyczaj stosuje się
drzwi w okolicy 30 lub 30-kilku decybeli, więc takie 40+
będzie na prawdę dobrze tłumiło dźwięki z klatki.


Zgadza się. Dobre marki podrzucasz. Nie każdy lubi stalówki stąd takie tańsze płytowe proponowałem. Tam też znajdzie się ciekawe akustyki. Porty Rw42 czy Erkado Forteca z izolacją 38dB i cena ciut niższa. Jest obecnie tyle rozwiązań na rynku, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2022, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

https://groups.google.com/g/najlepsze-portale-randkowe-2022/ c/hsELlerJmM8


Randki Opole
Jaki Portal Randkowy Polecacie 2022

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2022, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam drzwi akustyczne z KMT właśnie do mieszkań w blokach . jest to model z wysoką izolacyjnością akustyczną na poziomie 43dB, dzięki czemu wygłuszają one dźwięki dochodzące z klatki schodowej. Mieszkam przy windzie i faktycznie jest o wiele ciszej

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2022, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Karol88 napisał: A ja polecam drzwi akustyczne z KMT właśnie do mieszkań w
blokach . jest to model z wysoką izolacyjnością
akustyczną na poziomie 43dB, dzięki czemu wygłuszają one
dźwięki dochodzące z klatki schodowej. Mieszkam przy
windzie i faktycznie jest o wiele ciszej


Zgodzę się. Zwłaszcza właśnie w blokach na przykład z czasów prl, gdzie na schodach jest lastryko, po prostu słychać bardzo mocno, jak ktoś chodzi. Dobrej klasy dzwi, jak właśnie KMT rozwiążą sprawę, będziemy mogli cieszyć się większym komfortem mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2022, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dodam jeszcze, że w blokach z PRLu wymiary otworów są trochę inne. Tam gdzie standardowo drzwi były montowane na ościeżnicy połówkowej, to ładnie wchodzą rozmiary "N" czyli węższe o 40-50mm. Z w/w mają to chyba wszystkie firmy. Dzięki temu że nie ma cięcia/kucia ścian to montaż jest tańszy, a sam mniejszy rozmiar nie wpływa na cenę drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2022, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, N-ki będą w Wikędzie, Erkado, KMT i kilku jeszcze firmach. Warto patrzeć na szerokość całkowitą ościeżnicy w takiej N-ce, bo co innego jest ościeżnica stalowa w Wikędzie i co innego jest ościeżnica z MDFu w Erkado. Różnią się grubością (szerokością) i też różnica będzie pomiędzy niwelacją szerokości, czyli to o czym piszesz wyżej - 40 lub 50mm.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2022, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam takie bardziej stalowe drzwi ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2022, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, ja polecam drzwi akustyczne kmt , zdecydowałem się na nie bo mają wysoką izolacyjnością akustyczną (poziom 43dB(, do tego dobra klasa antywłamaniowa. Drzwi faktycznie nie przepuszczają dużo dżwięków i jestem bardzo zadowolony ze zmiany

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2022, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Nataleczka1987 napisał: ja mam takie bardziej stalowe drzwi ;)

Nie każdy szuka tego samego. Drzwi płytowe będą ciut tańsze od stalówek i to ich główna przewaga. Oczywiście masz płytówki za 1000zł gdzie szkoda wydawać na nie kasę ale masz też płytówki za 2000zł gdzie różnica w jakości będzie kolosalna. Drzwi stalowe w tym segmencie kosztują trochę drożej ale za to odznaczają się większą sztywnością i lepszymi parametrami. Masz tu wiele popularnych bazowych modeli ze znanych firm typu Mar-Tom, Wikęd czy w/w KMT. Są też serie produkowane dla mieszkań w bloku jak np. Protect. Możliwości jest wiele a nie wspomniałem nawet od drzwiach drewnianych i hybrydach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 25 Grupa: Montujemy o... Witam, mam pytanie czy prowadnice drzwi przesuwnych montuje się do podłoża czy trzeba wykuć rowy na prowadnice ?
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Okna drewniane czy plastikowe? Liczba postów: 350 Grupa: Montujemy o... Wybór między oknami drewnianymi a plastikowymi jest jedną z ważniejszych decyzji, którą trzeba podjąć podczas budowy lub remontu domu. Każdy rodzaj okien ma swo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >