Ekogroszek

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

14 lutego 2011, 20:58

Zgadzam sie: good -1 bad

ostatnio wzielem w tej ekoelmie co chwaliliście 10w na probe -samo bloto, woda z workow sie leje ciurkiem .POMOCY!! Gdzie mogę kupić dobry i suchy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2011, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

znam to,polecam ten z prestige (Nr1 w Polsce),spróbuj, kupiłem i jak narazie nie mam zastrzezeń .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2011, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

dzieki za pomoc,znalazłem ich na ekogroszekpakowany.pl ,już mi przywieżli,miales racje,jest dobry tylko troche drogi ale jak na razie najlepszy z tych co miałem

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2011, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,palę ekogroszkiem dopiero 2 sezon,dużego doświadczenia więc nie mam bo testowałem dopiero kilka,kupowałem na składach ,był mieszany z miałem,kamieniem i z czym tylko mogli,kupiłem na próbe też retopal ale był bardzo mokry,musiałem suszyć,miał niską kaloryczność(może tak trafiłem).Postanowiłem,że napisze skad udało mi się kupić bardzo dobry,suchy,nie mieszany,trzymający temperature,wysokokaloryczny ekogroszek.Po raz drugi przywieźli mi z firmy Prestige (www.ekogroszekpakowany.pl) elegancko zapakowany w workach po 25kg,na paletach,wypala się dobrze i nie narzekam na jakość (daję 9 w skali od 0 do 10)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2011, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekogroszek z firmy prestige jest rzeczywiście najlepszy na rynku jednak cena nie jest najniższa. Podobało mi się po zamowinieu jak traktuja klienta, stale informowanie sms i mailowe, obsluge maja naprawde profesionalną

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2011, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Z firmy prestige ekogroszek kupiłam w zeszłym sezonie, dowieżli w 4dni, następnie w styczniu tego roku czekałam już ponad 2 tyg na dostawę, teraz zamówiłam i każą zcekać 3tygodnie!! To co będzie w zimę 2 miesiące!! Kopalnie się kończą czy co? ps. jakosc bez zarzutu, suchy i malo popiolu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mają towar z bobrka bytom a to ten pierwszy pieklorz co był dobry a potem sie skończył bo zastapil go tańszy, z tego co wiem toteraz tylko prestige kruszy bobrka i workuje dlatego dyktują ceny bo maja monopol na jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2011, 00:37

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, kolega "Palacz" napisał przedwczoraj ze Pieklorz z Bobrka z Bytomia sie skończył, ale to nieprawda. Osobiście odbieram na swój skład jedno duze auto pieklorza luzem [26 ton] raz na tydzień, kolejki sa spore bo trzeba czekac około 1,5 do 2 dób, ale PIEKLORZ ten jest i nie zapowiada się żeby miało byc inaczej.
Pozdrowienia dla forumowiczów.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupuje ekogroszek firmy prestige juz 3 sezon, na poczatku mieli z kazimierza julisz a teraz podobno maja z bobrka bytom i przyznam ze jest lepszy po widac wyraznie roznice w zluzyciu, natomiast kazimierz mial troche mniej popiolu. Zgadzam się z poprzednikami, odbluga klienta 10/10

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 23:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z powyższymi opiniami tylko ekogroszek z firmy prestige nam zostal, z jednej strony to dobrze ze maja najlepszy z drugiej żle bo jak niema konkurencji to moga ceny dyktować a na tym tracimy my uzytkownicy piecy. W stosunku do gazu i tak oszczedzamy okolo 40% wiec trzeba sie pocieszac choc tym ;) Pozdrawiam wszystkich

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 158 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Beton - jaki wybrac Liczba postów: 49 Grupa: Technologie... Osobiście staram się korzystać z polecanych mi usług, w ten sposób uzyskuje na ogół oczekiwanych efektów. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta zbiorników bet...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 626 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 304 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Lakiernia Liczba postów: 83 Grupa: Technologie... Jeśli potrzebujesz usług związanych z obróbką metali i lakierowaniem proszkowym, to warto zapoznać się z ofertą firmy Colorex http://colorex.pl/ z Krakowa. Ich....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >