Ekogroszek

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

28 lipca 2011, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewałam z mężem mały domek (90m2) ekogroszkiem 3 lata, spalalismy 4t na rok. W momencie gdy ekogroszek zdrożał zostaliśmy namówieni na kocioł kondensacyjny gazowy za 16tys zł gdyż gwarantowano nam że bedzie taniej -obecnie koszt dogrzania domu i cieplej wody przez rok kosztował nas prawie 11000zł nie wspomne o kosztach zwiazanych z przerobieniem instalacji i ponownym koszcie powrotu do starego pieca. SZCZERZE RADZĘ - WSZYSTKO TYLKO NIE GAZ ! ! !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2011, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuje poprzednikom za wypowiedzi na tym forum. Mam już w garazu ekogroszek z firmy prestige "Nr1 w Polsce" jak to nazywają, pierwsze testy za sobą i odziwo wreszcie zapowiada sie na to ze zima nie bedzie uciążliwa. czekałam na dostawe ponad miesiąc, rozładowali przy aucie ale do garazu nie wnoszą (nawet za dopłatą co mnie dziwi)Jeszcze raz dziękuje forumowiczom. Pozdr. Renata z Łodzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2011, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam 4tygodnie temu dostałam ekogroszek z firmy Sebol(www sebol-skladopalu.pl) ze śląska dostawa z malym poślizgiem ale dotarł (podobno awaria auta) w środku worków(wyrywkowo otwartych) sucho ekogroszek czysty,zamówiłam kwk kazimierz(cena wysoka ale dostałam pisemną "deklaracje zgodności") po 4tyg podgrzewania wody popiołu niemalże brak myśle że o zime moge być spokojna.Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

jesteście pewni, że można zaufać produktom na allegro? Co jeśli chodz o baterie słoneczne???

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2011, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja nigdy nie jest pewna kupując jakiś drobiazg a co powiedzieć takie rzeczy na allegro tym bardziej teraz kiedy mamy w sieci tylu oszustów, ja radziłabym bezpośrednio u producenta

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2011, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W swojej ofercie juz mamy workowany węgiel kamienny, który obecnie jest
jednym z najpopularniejszych paliw stałych stosowanych zarówno w jednorodzinnych
budynkach mieszkalnych jak i budynkach użyteczności publicznej czy magazynach.
Węgiel oferowany przez naszą firmę pochodzi z terenów Rosji, workowany na Litwie i charakteryzuje się wysoką kalorycznością.
Węgiel jest workowany po 25 kg. na palecie jest po 50 worków.
Cena EXW Wilnius 130 euro/tona + transport we wskazane miejsce.
Cena do negocjacji w zależności od ilości i miejsca dostawy
Organizujemy wlasny transport we wskazane miejsce Polski, mozliwy wlasny odbior.
Szybka realizacja zamowienia w ciągu 1-2 dni!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2012, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik rysiek98 napisał: ostatnio wzielem w tej ekoelmie co chwaliliście 10w na
probe -samo bloto, woda z workow sie leje ciurkiem .POMOCY!!
Gdzie mogę kupić dobry i suchy?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2012, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

kupiłem po 1tonie w firmie Prestige już 4 razy,mi dostarczają kurierem bo to od śląska daleko i jestem zadowolony z ekogroszku,może tylko to,że popiołu just trochę więcej niż 3% o których piszą na swojej stronie internetowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2012, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Czy ktos becnie brał cos z PRESTIGE ? Zastanawiam sie nad kupnem kilku ton.. cos wiadomo na temat jakosci obecnej ?

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2012, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Krzysiekk80 napisał: Witam



Czy ktos becnie brał cos z PRESTIGE ? Zastanawiam sie nad
kupnem kilku ton.. cos wiadomo na temat jakosci obecnej ?



Pozdrawiam

W prestige w zeszłym roku kupowalem był mokry, tłumaczyli że deszcz padał :/ !!! W tym zezonie przywiezli suchy ale wyraznie zaznaczylem ze mokry nie moze być dlatego polecam im to zaznaczać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 157 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Beton - jaki wybrac Liczba postów: 49 Grupa: Technologie... Osobiście staram się korzystać z polecanych mi usług, w ten sposób uzyskuje na ogół oczekiwanych efektów. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta zbiorników bet...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 626 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 304 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Lakiernia Liczba postów: 83 Grupa: Technologie... Jeśli potrzebujesz usług związanych z obróbką metali i lakierowaniem proszkowym, to warto zapoznać się z ofertą firmy Colorex http://colorex.pl/ z Krakowa. Ich....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >