Fototapeta w kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 grudnia 2015, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie. Osobiście jestem na tak jeśli chodzi o fototapety w kuchni jest to super rozwiązanie jak ktoś ma dość tradycyjnych płytek itp. Na rynku jest tyle fajnych wzorów i kolorów że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na podanej przez Ciebie stronie jest również duży wybór. Dopasuj sobie fototapetę do koloru frontów z kuchni. Ja mam białe meble z ciemnym blatem i mam coś podobnego do tapety "43 miłość do kawy" :) Wygląda to naprawę niesamowicie. Zdecydowanie polecam. Trzeba tylko znaleźć dobrego fachowce który miałby to położyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2015, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozwiązanie nie należy do najbardziej praktycznych i najbardziej żywotnych, co wcale nie musi być minusem.
Jeśli co 2-3 lata robisz malowanie kuchni to równie dobrze możesz wymienić wzór tapety, kolorystykę pomieszczenia, dodatki i nie musisz tkwić przez 10 czy 20 lat w tych samych płytkach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2015, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jednak fototapeta, to i tak pozostaje istotne pytanie –co z resztą pomieszczenia? Tapetę należy dobrać tak, by pasowała kolorem, stylem lub charakterem do całego wnętrza, a kolorystyka ścian korespondowała z tapetą. Najlepiej gdyby kolor pozostałych ścian zgadzał się z kolorem tła na tapecie lub inną występującą w niej, istotną barwą. Tak zaplanowana aranżacja będzie spójna, a tapeta „wtopi się” w wygląd kuchni pozostając jej integralną częścią.
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście nie jestem za fototapetami zwłaszcza w kuchni, bo jak zauważył poprzednik co z resztą, może lepszym rozwiązaniem będzie położenie płytek, które stworzą niepowtarzalny efekt, oglądałam takie w Kolorach Maroka mają naprawdę szeroki wybór nawet patchwork.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wolisz czegoś nowszego? A jak ją zachlapiesz?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2016, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają mi się nawet. Chociaż u siebie nie chciałbym mieć

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2016, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomiędzy szafkami, a blatem będzie wyglądała bardzo dobrze zastapując płytki, ale czy na całej ścianie ?? Zależy jaki motyw chcesz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2016, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W fototapecie na ścianie w kuchni nie ma nic złego,pod warunkiem,że faktycznie będzie ona dobrze,odpowiednio położona,a dla pewności warto także pokusić się o taflę szklaną na wypadek wilgoci czy brudu w kuchni. Tym sposobem tapeta wytrzyma znacznie dłużej.


www.ArtDeVivre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłam bardzo dobra farbę z tej hurtowni budowlanej www.hiperglazur.pl. Bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

@up

Ale to temat o fototapecie, a nie o farbie. Popraw mnie jeśli się mylę...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >