Fugi kolorowe i brokatowe?

« Powrót do grupy: Łazienki - wystrój, pomysły, aranżacje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

3 września 2012, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak dokładnie, tylko, że fuga brokatowa od Atlasa jest w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego jak ktoś sobie czerwone płytki wybierze to do nich fugę też dobierze, jednak faktem jest to, że do brokatowej fugi raczej nie pasują płytki przesadnie zdobione, chyba, że jakiś ornament na nich w kolorze złota lub srebra i do tego brokatowa fuga???

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2012, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

mysle, ze do fugi brokatowej raczej dobierać jednolite kafelki, wtedy na pewno bedzie dobrze wygladalo. Z reszta tak jak powiedział Vincent wybór w atlsie mamy spory wiec coś z pewnością się znajdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2012, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko tam,możemy poszukać też wśród innych producentów. Poza tym jeżeli fuga będzie brokatowa,to moim zdaniem źle będzie się prezentować z białymi kolorami płytek. Jeśli już to w grę wchodzą te ciemniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2012, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór płytek (kolor, wzór) to sprawa indywidualna, podobnie dobór koloru fugi do płytek. Czasem sama dziwię się połączeniom kolorystycznym, ale przecież o gustach się nie dyskutuje. Moim zdaniem fugi z brokatem, bez znaczenia jaki producent, bardziej pasują do ciemnych jednolitych wnętrz. Osobiście nie wyobrażam sobie zastosowania kolejnej ozdoby w postaci brokatu w łazience, gdzie zastosowano mocny element dekoracyjny już na płytkach. Poza tym bardzo ważne są parametry i właściwości spoiny, więc nie tylko kolor ale jej właściwości fizyko-chemiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2012, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Z firmy sopro polecam fugi.

www.dimag.pl
www.tuplytki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2012, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o fugi, to proponuję też te na których pracuję czyli Rotberg. Ale tak jak pisałam, kolor kolorem ważne jest także prawidłowe przygotowanie spoiny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Kabiny Prysznicowe Liczba postów: 74 Grupa: Łazienki -... Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi kabinami prysznicowymi to skontaktujcie się z firmą www.martiv.pl W ich ofercie znajdziecie ciekawe kabiny z hydromasażem...
  • Fototapeta w łazience? Liczba postów: 32 Grupa: Łazienki -... Na ścianie suchej ( bez umywalki i wanny) mam tapetę od dluzszego czasu, z 8 lat. Winylowa na papierze, gruba, bez dodatkowego zabezpieczenia. Z wilgocią nie wi...
  • Meble w łazience Liczba postów: 3 Grupa: Łazienki -... Ja postawiłam na klasyczne meble w kolorach bieli i szarości. Coś takiego jak tutaj https://www.edinos.pl/meble-do-lazienki. Takie meble idealnie wpasowują się....
  • Grzejniki dekoracyjne Liczba postów: 2 Grupa: Łazienki -... https://www.budnet.pl/forum/
  • Łazienka w stylu angielskim - aranżacja Liczba postów: 7 Grupa: Łazienki -... Ja lubię nowoczesne wnętrze łazienki, ale chętnie dodałabym drobne elementy wystroju w stylu glamur. Lubię gdy w łazience jest nastrojowo. Kocham świece i komin...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >