Herbata

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

26 czerwca 2017, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

moje ostatnie odkrycie to Big-Active 4xSuper Slim - odchudzanie i oczyszczanie ta herbata przyspiesza mi metabolizm po niej się czuje bardzo dobrze a pije ją trzy razy dziennie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2017, 06:05

Zgadzam sie: good 0 bad

inga , trzy razy dziennie pijesz 4xsuper slim czy na zmianę z innymi z serii big active?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio wolę pić napary z ziół. Najbardziej upodobałam sobie napar z pokrzywy.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2017, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak cenowo wyglądają te wszystkie rzeczy o których piszecie? No i jak z dostępnością Big-Active?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2017, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupuję herbaty Big -Active na ich stronie jest tam wiele ciekawych pomocnych informacji o herbatach i nie tylko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2017, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

moim hitem na te gorące dni jest herbatka z firmy Big -Active z kwiatem hibiskusa i liśćmi Yerba mate po niej nie chce się tak pić dodatkowo reguluje przemianę materii.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2021, 06:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam białą ze świeżymi owockami

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2023, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsza gra slotowa z dużymi wygranymi i ciekawymi motywami https://witdom.eu/game/sizzling-hot/
Zdobądź bonusy i nagrody pod tym linkiem!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2023, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wypróbować również https://moyamatcha.com/. Zielona herbata japońska ma bardzo dobry wpływ na zdrowie, a do tego świetnie pobudza oraz smakuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2024, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszą herbatę jaką piłem kupiłem na tej stronie, którą po prostu można opisać jako sklep z herbatami. Polecam sprawdzić. Nie pożałujecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Pyszna tarta Liczba postów: 16 Grupa: Przepisy ku... Charakterystyczną cechą polskich wypieków świątecznych jest ich bogactwo smaków i aromatów. Każdy region Polski ma coś wyjątkowego do zaoferowania – od kujawski...
  • kuchnia włoska - Focaccia i Ratatuja Liczba postów: 39 Grupa: Przepisy ku... Gdzie najczęściej szukacie nowych przepisów? zestaw narzynek i gwintowników
  • Pyszny koktajl na pożywne śniadanko Liczba postów: 75 Grupa: Przepisy ku... Podczas poszukiwania idealnej odżywki białkowej dla siebie, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę: zapotrzebowanie na białko, tryb aktywności fizycznej, rodza...
  • Jakie słodycze najbardziej lubicie Liczba postów: 91 Grupa: Przepisy ku... Bardzo dobre słodycze można kupić w słodycze z zagranicy . Sam o tym dowiedziałem się od mojego znajomego.
  • Termosy obiadowe Liczba postów: 7 Grupa: Przepisy ku... Cześć, zainteresowałam się - ponieważ aktywnie ćwiczę na siłowni fitness - dietą, tzw. VERTICAL DIET, gotuję obiady na kilka dni do pracy. Niestety, mikrofalów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >