JAK ZLIKWIDOWAć SPęKANIA TYNKU NA Ł¡CZENIU WI

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

24 listopada 2006, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Przymierzam się do remontu mieszkania w budynku z wielkiej płyty. Na łączeniach, przez środek sufitu i na sianach są spore rysy, spękania tynku i farby. W wielu miejscach odłazi tez farba razem z tynkiem. Jak temu zaradzić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2006, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczyścić podłoże, zedrzeć, to co odpada, rysy powiększyć, zagruntować i nalożyc gips szpachlowy (jeśli rysy są duże to z siatka zbrojeniowa) lub klej do plyt g.-k. Potem nalozyc gips szpachlowy typu finish, przeszlifować, pomalować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2006, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam proponuję zapoznać się z tym artykułem.
http://www.budnet.pl/technika.php?k=1&d=5&a=47

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2006, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy z czasem się nie pojawi ten sam problem, jeśli komuś podoba się tapeta to można piknie wytapetować i ściany i sufity kwestia gustu. np.tapeta tzw.glasstapette o różnych wzorach pod farbę malujesz i gotowe, uprzedzam ze tapeta b. trudna do położenia, ale efekt gwarantowany

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2006, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Na suficie można położyć kasetony :) Są obecnie dostępne naprawdę świetne wzory i kolory. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2006, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Można i tak. Ja zrobiłem zupełnie inaczej. Wyczytałem gdzieś i zrobiłem belki z regipsu imitujące prawdziwe belki,po to żeby do środka zmieścić halogeny(po 3 na belce razem 12 włączane po dwie belki). Całość folia samoprzylepna imitującą drewno i nie widać że to pic :)
Oczywiście nie wszędzie to będzie pasowało. Zależy od wystroju ;)
Pzdr. :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2006, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Harry- Twoje rozwiazanie bardzo mi sie podoba. Mimio, że ja nie mam takich pęknięc w swoim mieszkaniu- chtenie skorzystam z Twojego pomysłu :) Brzmi nieźle, mam nadzieje że wyglada jeszcze lepiej :) dzięki

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >