Jak zaaranżować salon?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

29 października 2010, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciemne meble wyglądają zjawiskowo, ale za fioletem nie przepadam niestety. Bardziej stawiam na klasyczne kolory, choć pewnie innym mogą się takie barwne ściany podobać. No mogłabym się w ostateczności zgodzić. Widziałam na stronie n-design takie kolorowe pomieszczenia i nawet fajnie to wyglądało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2010, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Fiolet jest bardzo ładnym kolorem, ja lubie go wyjatkowo. Ale nie pomalowałbym całego salonu tą barwą, a jedynie jedna ścianę. Meble wenge będa pasowac idealnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2011, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem fioletowe ściany i taka kanapa http://www.arismebel.pl/pl/shop/nashville.htm l będzie idealna. Do tego można wstawić jaśniejszy stolik kawowy i stolik RTV. Moim zdaniem takie połączenie będzie idealne.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2011, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam zamiar zaaranżować sale kinową co potrzebuje po za dobrym telewizorem ??

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2011, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

jak urządzić salon tak, aby przede wszystkim można było w nim wypocząć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2011, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygodne kanapy to podstawa... jasne kolory ale tez nie ostre... mnie np. uspokaja szum wody- mała fontanna lub jakis wodny motyw.

Wszystko zalezy od tego co lubisz , czy jestes alergikiem itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2011, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

pod mianem aranżacja rozumiesz dobór mebli? czy może oczekujesz pomysłu, nazwijmy to od podstaw, czyli rodzaj podłogi, kolor ścian, drzwi, meble itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2011, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

mam pytanie, ktoś tu napisał o jasnych kolorach bo zwiększają optycznie wnętrze, ale po co zwiększać wnętrze w 50metrowym salonie?! :O Jeżeli salon jest rzeczywiście tak ogromny, to nie trzeba się ograniczać! Można spokojnie ściany pomalować w ciemnej tonacji bardzo podoba mi się czerń i biel we wnętrzu a po drugie obecnie jest to bardzo modne rozwiązanie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ten komentarz o jasnych kolorach był chyba do mojego zapytania, choć nie podałem wielkości salonu - ma koło 18m2. Wracając do dyskusji - zestaw czarno-biały jak najbardziej do mnie przemawia, jestem za.
Macie jakieś konkretne propozycje?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2011, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm może coś takiego chodz to bardziej damka wersja salonu ?!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >