Jak malować?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

22 października 2008, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Mam 16 lat i chciałbym samemu sobie pomalować pokój. Jak maluje się pokój? Jak powinienem przygotować pokój do takiego malowania? Moglibyście mi doradzic?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2009, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Najpierw musisz ścianę umyć (woda+mydło malarskie), potem przy pomocy szpachli usuwasz farbę , jeśli się łuszczy, potem uzupełniasz gipsem nierówności i pęknięcia i wszelkie inne ubytki w powierzchni ściany, potem czekasz jak gips wyschnie, potem szlifujesz go drobnym papierem ściernym, żeby było gładko. Potem powierzchnie odkurzasz. Etap pierwszy zakończony.
Potem specjalną emulsja akrylową (unigrunt) gruntujesz ścianę. To po to żeby farba lepiej trzymała, lepiej kryła i była trwalsza. Czekasz aż porządnie wyschnie. Etap drugi zakończony.
Malujemy. Farbę, jakakolwiek by ona nie była BARDZO dokładnie trzeba rozmieszać. Malujesz albo wałkiem albo pędzlem. Drugą warstwę nakładamy po 24 godzinach od położenia pierwszej. Koniec
Jak cię to zraża to trudno. Tak robi każda profesjonalna fachowaekipa.pl malarska.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Każdy kto prowadzi własną firmę budowlaną powinien też mieć i własne maszyny. Szczególnie jeśli są to maszyny, które często są w takim przypadku używane. Ja pol...
  • sklep muzyczny małopolska Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... A w Wawie?
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3752 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Umywalka nablatowa Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Jeśli nadal szukasz umywalki, to polecam zajrzeć do sklepu https://przemax.pl/ Znajdziesz u nich solidne umywalki w dobrej cenie. Mam rok czasu jedną z nich i j...
  • Jaka posciel wybrać? Liczba postów: 276 Grupa: Porady i op... W przypadku problemu z mocnym mętnieniem pościeli polecam wybrać pościel z tkaniny perkalowej. Perkal to tkanina bawełniana o dużej gęstości i delikatnym sploci...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 96

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >