Jak naprawić boiler?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

8 stycznia 2009, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim domu mam ogrzewanie gazowe. Mam wielki boiler stojący(na przedpokoju). W nim ogrzewa się woda która później leci (już po ogrzaniu) z prysznica i zlewów. Boiler ten ogrzewa również wodę płynącą przez grzejniki. I otóż teraz przedstawię swój problem. Pewnego dnia od bojlera poszedł dźwięk(jakby wybuchłą petarda) i od tego momentu się zaczęło. Teraz woda nie grzeje się w grzejnikach i zlewach. Gdy ktoś w moim domu odkręci grzejnik to woda pod prysznicem robi się zimna. Co może być przyczyna tego boilera? Jak można to naprawić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2009, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

a skad ja mam wiedziec co to za firma ?? to bojler ogrzewa wode czy piec i dopiero woda trafia do bojlera ??

Użytkownik napisał: Teraz woda nie grzeje się w grzejnikach i zlewach

aaa to zlew i grzejniki grzeja ta wode ??

Użytkownik napisał: Co może być przyczyna tego boilera?

zrypal sie

Użytkownik napisał:
Jak można to naprawić?


wez fachowca, bo po twoich wypowiedziach wnioskuje, ze zrobisz z tego pralke :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2009, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolejny przykład osoby na forum internetowym(większość forów internetowych) która na niczym się nie zna i, która zamiast udzielić fachowej odpowiedzi obrzuca błotem. Proponuję panu zapisać się do młodzieżówki PISu albo do Młodzieży Wszechpolskiej. Tam zrobi pan wielką karierę. Ewentualnie może pan zatrudnić się w cyrku za rolę Pajaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2009, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

jak czytam takie bzdury to jak mam pomagac ...co drugi post na forum mija sie z celem .. lenistwo nie zna granic ...wystarczy poszukac w internecie ..ale nieee!!! prosciej napisac idiotyczny post i czekac az ktos za nas odwali robote !!!

przeczytaj uwaznie to co napisal ten gosc !!! jedno przeczy drugiemu i nie ma sensu !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2009, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam temu gościowi (nie Radexowi) zastanowić się co w ogóle wypisuje!

[URL=http://www.zanimnapiszesz.info][/URL]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 157 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Beton - jaki wybrac Liczba postów: 49 Grupa: Technologie... Osobiście staram się korzystać z polecanych mi usług, w ten sposób uzyskuje na ogół oczekiwanych efektów. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta zbiorników bet...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 626 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 304 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Lakiernia Liczba postów: 83 Grupa: Technologie... Jeśli potrzebujesz usług związanych z obróbką metali i lakierowaniem proszkowym, to warto zapoznać się z ofertą firmy Colorex http://colorex.pl/ z Krakowa. Ich....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >