Jak urządzić dziecięcą sypialnie?

« Powrót do artykułu: Jak urządzić dziecięcą sypialnię? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

21 lutego 2012, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno będą na ich stronie wkrótce, bo każdą realizację kończą sesją zdjęciową  Zadowolona jestem mega. Prace poszły sprawnie i za wyjątkiem jakichś dupereli praktycznie bezusterkowo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2012, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja po doświadczeniach związanych akurat z kilkoma firmami im śmiało mocne 4+ wystawić, a pewnie i 5 z minusikiem nie byłoby na wyrost :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2012, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jak to jest płaci się za m2 ale w tym jest już meblowanie czy meble kupuję sama a im płace za każdy zaaranżowany m2?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2012, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oferta jest na pakiet aranżacji i wykończenia całego mieszkania w określonym standardzie, bez mebli. To jest dodatkowa opcja, z której też można skorzystać i kompleksowo to wykonać.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2012, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat mebli nie brałam, bo będę to robić ciut później, ale faktycznie jest możliwość kompleksowej realizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2012, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Z kawalerki wyciśnięte maximum, ale nie na siłę tylko z głowa i w fantastycznej kolorystyce.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2012, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto było ponieść jak mniemam dodatkowe koszty zwiazane z przebudową żeby zamierzony i bardzo praktyczny i ładny efekt osiągnąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2012, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie teraz jest sporo ciekawych rozwiązań jeżeli chodzi o pokoje dziecięce. Moim zdaniem taka aranżacja jest bardzo ciekawa: http://www.budnet.pl/forum/Jak_urzadzic_dziecieca_sypialnie, t=47814,2.html Uważam, że najważniejsze w tego typu realizacjach jest to, żeby było kolorowo oraz przytulnie. W takim pokoju każdy maluch na pewno będzie się czuł bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 385

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >