Jak usunąć tapetę?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

2 lipca 2015, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Starą tapetę trzeba po prostu zedrzeć więc szpachelka bezie niezbędnym przyrządem,poza tym faktycznie wiele zależy od samego podłoża,od tego jak głęboko wsiąkł klej.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2022, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale po co usuwać, skoro są modne? ;) https://www.wdw.com.pl/moda-na-tapety-scienne -znowu-powraca/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2022, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja usuwałem po prostu szpachelką i to po prostu wygodne. Ewentualne ubytki, które mogą powstać to po prostu można uzupełnić dobrą gładzią, która nie pęka i jest elastyczna. U siebie stosowałem Acryl Putz ST10. Ściany wyglądają bardzo estetycznie, są równe, ładnie pomalowane

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2022, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

tez mi sie wydaje ze szpachelką jest wygodnie :) ja tak przynajmniej usuwałam ale pewnie są inne sposoby!

______________________
last minute https://marinara.com.pl/sardynia-hotele

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2022, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Aby skutecznie usunąć tapetę, ścianę należy namoczyć. Można to zrobić z użyciem pędzla ławkowca. Dzięki temu tapeta łatwiej odklei się od podłoża. Tapetę można usuwać szpachelką do gipsu lub skrobakiem do ścian z zachowaniem ostrożności, aby nie uszkodzić ściany. Ewentualne ubytki należy odpylić, zagruntować gruntem polimerowym Śnieżka Acryl-Putz GU40, a następnie uzupełnić gładzią Śnieżka Acryl-Putz ST10 Start. Gładź może być później wykorzystana do aplikacji na całe ściany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >