Jak zaaranżować salon?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 lipca 2010, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Planuje remont domu i mam pewien problem, mój salon jest wielkości 50m2 i mam pewien problem bo chciałabym aby wyglądał jakoś nowocześnie a za razem powiewał spokojem i by można było się w nim zrelaksować, jak radzicie go zaaranżować? jakie dodadki farba czy tapeta? rolety czy firany?
bardzo proszę o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2010, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście radzę wybrać jasne kolory farb co zwiększy optycznie pokój i nie sprawi, że będzie on przytłaczający. Poza tym można w którymś miejscu przykleić kawałek tapety w jakieś wzory. Jeśli od okien Twojego salonu nie zaglądają sąsiedzi z naprzeciwka to wystarczą zdecydowanie rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2010, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No dokładnie tak jak mówi kinga, jasne farby możesz np. połączyć kość słoniową z brązem lub każdą ścianę pomalować na inny kolor oczywiście tak by każda do siebie pasowała, przede wszystkim ciepłe barwy jak np. "promień słońca" z duluxa
Ja również radze rolety chyba, że masz bardzo wysokie mieszkanie to wtedy się przydazą firany bo będą efektowniej wyglądały. Z dodatków radze stojące lampy w egzotycznym stylu i z moich osobistych upodobam uspokaja mnie duyżo zieleni w około dlatego mam dużo żywych roślinek :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2010, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dobrze, że jeszcze są tacy pomocni ludzie, bardzo dziękuję i pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2010, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Albo trzy ściany na ten sam kolor, a czwarta na inny. Taka kompozycja jest bardzo fajna. Kolory oczywiście wedle uznania:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2010, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Aranżacja salonu(dużego pokoju) zawsze musi być przemyślana, w końcu to miejsce gdzie przyjmujemy gości, spędzamy wolny czas odpoczywając po pracy. Wszystkim "zastanawiającym się" zaproponuje nowy katalog(dostępny od 23 sierpnia). Jest to na pewno dostęp do świeżych inspiracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2010, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

a co powiesz na motyw przewodni? Safari i wszystko dobrane pod te tonacje? Dodatki - figurki itp znajdziesz w jednym sklepie. Jeśli nie lubisz brązu,. beżu i odcieni żółtego, może inny motyw? Jakiś kwiat? Słonecznik? Róża? I rozjaśnisz i tak duży już salon odcieniami zielonego? Ja bym jednak była za jakimś stylem, motywem - Indie, Egipt?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajnie wyglądają wnetrza 3+1, tak jak zaproponowała HomeDecora. Na tej wyróznionej ściane można wymalowac wzór z szablonu. Kolory jakie lubisz, ale ja polecam spokojne barwy, ewentualnie ta wyrózniona ściana w jakiejś żywszej barwie. Jesli cały salon pomalujesz odwaznym kolorem - szybko sie opatrzy i znudzi - wiem z doświadczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2010, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje fiolet pastelowy i meble w kolorze czarnym albo venge. Do tego kremowe dywany i będzie OK:) W razie wątpliwości zapraszam do sklepu

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2010, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciemne meble wyglądają zjawiskowo, ale za fioletem nie przepadam niestety. Bardziej stawiam na klasyczne kolory, choć pewnie innym mogą się takie barwne ściany podobać. No mogłabym się w ostateczności zgodzić. Widziałam na stronie n-design takie kolorowe pomieszczenia i nawet fajnie to wyglądało.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >