Jaka armatura do łazienki?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 października 2010, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy warto montować w łazience ozdobną armaturę? Nie chciałbym aby wyglądała ona zbyt przesadnie bo mam mała łazienkę. Słyszałem, że są teraz modne takie fikuśne baterie? Co sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2010, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście podobają się proste formy. Wyglądają bardzo elegancko i nie są jakieś przesadne. Moim zdaniem w łazience świetnie sprawdzi się taka delikatna armatura.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2010, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko zależy jak masz urządzoną łazienkę ale faktycznie taka prosta armatura sprawdza się najlepiej i pasuje do każdego wnętrza. Po co wydawać niepotrzebnie kasę na jakieś zdobione rzeczy skoro mogą się nie sprawdzić w Twojej łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2010, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja nie będę się zbytnio odbijać od reszty i również muszę przyznać, że takie najprostrze, najdelikatniejsze są najbardziej efektywne, nie ma problemów z instalacją itd. Ewentualnie jeśli chcesz mieć łazienkę trochę inną niż tradycyjne to polecam umywalki z tworzywa przezroczystego, naprawdę super wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2010, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

O właśnie zamiast kombinować z armaturą lepiej postawić na ładną ceramikę. Można dostać ręcznie malowane umywalki które z pewnością uświetnią wnętrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2010, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

No oczywiście! Do tego ozdobne lustro własnej twórczości i napewno łazienka będzie wyróżniała się z tłumu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2010, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,zamiast ozdobnej armatury zdecydowwanie lepsza będzie dobra ceramika,która moim zdaniem najlepiej sprawdza się w łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2010, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz pamiętać, że aranżując jakąkolwiek przestrzeń, pokój...etc. Skupiasz się na meblach, później dodajesz tło do twojego arcydzieła(ściany, podłogi), następnie dodatki, które nadają charakter, odpowiedni wyraz!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2010, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej byłoby się skontaktować z projektantem wnętrz? Tak mi się wydaje, ze tego typu rozwiązanie jest najlepsze, jak trudno się na coś konkretnego zdecydować. No zawsze można się tez rozglądnąć. Na stronie n-design.pl mają zmieszczone przepiękne aranżacje, więc może tam.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2010, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalezy co kto lubi, ja jestem zwolenniczka prostej formy, zwłaszcza w łazience. Ale gusta są rózne, jesli armatura jest dobrze dobrana, to dlaczego nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wnetrza Liczba postów: 2779 Grupa: Najnowsze t... Widzę, że rozmawiacie o dekoracjach ścian. A co myślicie o makramach? Bardzo mi się podobają te dekoracje we wnętrzach. Znalazłam takie cuda na https://www.pasj...
  • Które meble biurowe? Liczba postów: 641 Grupa: Najnowsze t... Nowoczesne meble biurowe które zachwycą Cię swoim niepowtarzalnym designem znajdziesz w ofercie firmy https://sklep.tobo.pl/category/krzesla-s tacjonarne-365. Dz...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 480 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 11 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 278 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >