Jaka podłoga do kuchni?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

2 października 2014, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam drewniany parkiet w kuchni, ale do remontu - dostałem mieszkanie po dziadkach w starej kamienicy i wszędzie są piękne, stare parkiety. Szukam kogoś, kto mógłby odnowić, zabezpieczyć i przygotować do używania w kuchni właśnie. Coraz więcej takich rozwiązań się stosuje w kuchniach, nie rozumiem twojego zdziwienia. Czy np. z tej firmy http://www.parkietymarzen.com.pl/c/15/uslugi- parkieciarskie.html ktoś korzystał?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2014, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: derek napisał: Ja mam drewniany parkiet w kuchni, ale do remontu -
dostałem mieszkanie po dziadkach w starej kamienicy i
wszędzie są piękne, stare parkiety.


Jeśli masz parkiet (stary = porządny), to inna kwestia, ale jeśli decydujesz między parkietem a deską, to wszystko już chyba sprawa gustu ;) Ja wolę deski (choć mam kafelki :P więc nie mam prawa głosu w tym sporze). Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2014, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno odpowiednie też trzeba wybrać. Najlepiej jakiś gęsty gatunek żeby nie cyklinować co 5 lat. Mam sosnową podłogę w moim letnim domku i choć przyjeżdżamy tam na sezon i to nie cały to podłoga po 2 sezonach nadaje się do szlifowania. Moja zaprzyjaźniona firma Całoroczne Król-Bud ma ze mnie niezły zysk z tego powodu.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2014, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Do kuchni zdecydowanie najlepszą opcją ze względu na swoją praktyczność będą płytki w jakimś ładnym,ciekawym kolorze. Poszukaj w sklepach internetowych gdzie znajdziesz największy wybór.


www.eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2014, 00:11

Zgadzam sie: good 0 bad

my z żona wybraliśmy płytki, które kupiliśmy w http://ceramik.info.pl/nasza-oferta/ żona chciała miec praktyczną kuchnie, która można syzbko sprzatnąć wiec płytki są najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2014, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdecydowanie za płytkami w kuchni. A jak już parkiet to jakiś super mocarny, lakierowany milionem warstw i z drewna wyprodukowanego w laboratoriach NASA. Na tyle, na ile się orientuję w producentach deski, to ewentualnie Pacific by się nadało do kuchni - http://www.profi-parkiet.com.pl/page/produkty /podlogi_gotowe/pacific_line.html. Ale z drugiej strony ta deska jest tak ładna, że mi było szkoda.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2014, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ja się pochwalę tylko przy okazji, ze sama ostatnio kładłam panele – samiusieńka. Kupiłam odzież roboczą: http://www.sklep.intergo-bochnia.pl/# no i co, i fajnie wyszło  Taka podłoga najbardziej mi odpowiada

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2014, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jestteraz taki wybór desek i parkietów, że można znaleźć coś ładnego i funkcjonalnego. Płytki są zimne po prostu...Nie chodzi mi o temperature, ale o wystrój wnętrza i przytulność. SKlepów jest cała masa, choćby albinex

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2014, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

to ja wole deski, wygladaja pieknie i urocza zwlaszcza po wielu latach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2014, 06:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja stawiam na standrad czyli panele w pokojach i terakota w kuchni i lazience. Tu http://ceramik.info.pl/nasza-oferta/ znalazlem wszystko co mi potrzebne i nie musialem latac po róznych innych sklepach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >