Jaka pościel do sypialni?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 lipca 2014, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam fajnej, ekskluzywnej pościeli na prezent, najlepiej z wełny. Podobno te od Welmax mają dobre opinie. Czy ktoś z Was je używa? Jakie wrażenia? Wiem, że droga;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2014, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Firmy nie znam, ale polecam wybrać się na Podhale i tam poszukać czegoś. Naprawdę ciekawe, niepowtarzalne rzeczy można wyłapać!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2014, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z groud_bounce to świetny pomysł:) Mnie odstrasza jednak troszkę ten naturalny owczy czy kozi zapach:)
Moim zdaniem jeśli masz ochotę to szalej!Po co się specjalnie zastanawiać. W tych czasach rzeczy nie są szczególnie trwałe.Moja mama kupiła w Welmax jakiś jasiek. Śpi z nim kilka lat, prała i nic się nie dzieje.Z tego wynika, że jakość w porządku a reszta jest kwestią gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2014, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe zaufania do tych sprzedających babć po prostu nie mam:) Ale może to nie głupie, kupić coś od polskiej babuszki:) A o Welmax ie dowiedziałem sie jeszcze, że oni pakują tam wełnę merynosa - to jakaś taka owieczka co to słynie ze zdrowego trybu życia (dieta i te sprawy, jogging hehe)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2014, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej:http://pl.wikipedia.org/wiki/Merynosy
Trzeba przyznać: porządnie owłosiona :)
Tak, wiem.Pytanie jest do użytkowników a my tu off top robimy;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2014, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Hahaha, ten to chyba był przed strzyżeniem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2014, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem co Cię interesuje jak chodzi o tą pościel ale z mojego doświadczenia jedynym jej mankamentem jest to, że trzeba się nieco przyłożyć do prania czyli pralka automatyczna raczej odpada. Przynajmniej ja tego nie ryzuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Liczyłem się z tym - wełna ma to do siebie, że na wilgoć różnie reaguje. W życiu bym nie włożył do pralki:) A jak już przy praniu jesteśmy - czy można tu używać jakiś detergentów w rodzaju kłębuszków, lenorów itp.? Skądinąd wiem, że też z tym bywa różnie...

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, na Podhalu można dostać naprawdę dobrej jakości pościel z wełny. firmy wspomnianej w pierwszym poście nie znam, może lepiej zamówić pościel online z jakiejś firmy z Podhala?



______________
sprzedaż samolotów

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Piorę w Perle. W wannie w letniej wodzie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >