Jaka wyprawka dla noworodka?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

8 kwietnia 2022, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W swojej najbardziej podstawowej definicji wyprawka (lub czasami „zestaw wyprawek”) to pierwszy zestaw ubranek dla dziecka — zazwyczaj obejmuje on pasujący zestaw kilku body i/lub spodni, ale tak naprawdę może https://fivenightsatfreddys.online być tak duży lub mały, jak chcesz .

Ten post był edytowany przez fnafgm dnia: 8 kwietnia 2022, 18:09
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2022, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie mleko modyfikowane wybieracie? Moja siostra mówi o Bebilonie, ponoć można kupić w aptece DOZ, ale sama nie wiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2022, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Doskonale sprawdzą się również kokony dla noworodka, które gwarantują mu komfort na najwyższym poziomie. Polecam jeśli właśnie kompletujecie wyprawkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2022, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, dużo pampersów:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2022, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie będzie potrzebna butelka dla noworodka - więc warto przejrzeć ranking butelek dla noworodków i wybrać odpowiedni produkt, który będzie Nam pomagał w tych początkowych chwilach ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2022, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas okazało się potrzebne mleko, na szczęście w aptece doz doradzono nam Bebilon, który świetnie się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2022, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam niedługo poród więc wyprawka dla niego jest gotowa a sobie kupiłam piżamę dwuczęściową z wiskozy
https://blogsklepupradlo.pl/2022/05/20/eleganckie-pizamy-wis kozowe-czy-sa-wygodne-do-spania/
super model i świetnie w niej się śpi.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2022, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli któraś z was szuka mleka modyfikowanego dla swojego dziecka to warto zajrzeć do DOZ tam mają promocję na Bebilon.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2022, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

I każdy rodzaj Bebilonu jest na promocji, ta promocja obowiązuje stacjonarnie?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2022, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze jest to, aby dobrze przemyśleć każdy zakup - w końcu chodzi tutaj o małe dziecko. Ja długo upierałam się, że chcę wózek z dobrą amortyzacją, ale prawdę mówiąc nie jest mi ona do niczego potrzebna. Stawiam więc na funkcjonalność, która przyda mi się w dużym, zatłoczonym mieście. Dlatego chcę kupić Cavoe Osis.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 358

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >