Jaki CAD warto mieć na uwadze?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

22 listopada 2022, 07:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć!
Chciałbym zapytać Was jaki CAD będzie najlepszy, który przede wszystkim będzie wydajny i jednocześnie z wysokim poziomem obsługi technicznej oraz bazą nakładek wspierających projektowanie. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2022, 06:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie jeśli szukasz alternatywy do najpopularniejszego programu to zdecydowanie polecam sprawdzić bardzo dobry i stabilny program CAD, czyli ZwCAD 2023 w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi technicznej, bazę dodatkowych nakładek jak ZwTraffic oraz ZwGeo. Do tego obecnie obsługuje najnowsze pliki w formacie DWG2018 oraz wydajna praca z dużymi plikami projektowymi oraz podkładanie obiektów rastrowych i wektorowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2022, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej ocenie jak najbardziej, szukając przede wszystkim dobrego programu do tworzenia rozbudowanych projektów budowlanych to na pewno warto wziąć pod uwagę wspomniany już przez poprzednika program. Jednocześnie posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę nakładek. Stabilność działania, wersja 32 i 64 bitowa, do tego nowe aktualizacje i jednocześnie wersja testowa przez miesiąc jest w pełni za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2022, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

O to dobrze wiedzieć, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że trochę ten temat nam się rozwinie. Zobaczymy w takim razie co ostatecznie z tego u nas wyjdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2022, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym kierunkiem poszukiwań odpowiedniego programu CAD jest zdecydowanie ZwCAD 2022. Racjonalna cena za licencję, wsparcie techniczne i jednocześnie wysoka funkcjonalność do tworzenia projektów zarówno drogowych, budowlanych i jednocześnie wsparcia obsługi podczas szkoleń. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać, czy po testach zdecydowaliście się na pozostanie przy nim. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dywan do sypialni Liczba postów: 50 Grupa: Ciekawe pom... Wybór firmy specjalizującej się w praniu dywanów zależy również od jej dostępności i terminowości. Czas oczekiwania na usługę oraz możliwość dostosowania termin...
  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 397

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >