Jaki grzejnik łazienkowy?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29 30 31  ▸  ▸▸

14 października 2014, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepsza opcja to grzejnik drabinkowy plus ogrzewanie podłogowe i wtedy z całą pewnością nie będziemy narzekać na brak ciepła,tyle spokojnie wystarczy.

www.eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2014, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem za kermi ozdobnymi, bo posiadam takie i sa swietne; )

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2014, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o grzejniki łazienkowe oraz pozostałe artykuły do jej wyposażenia to sprawdź na 2hd.pl wybór masz bardzo szeroki,sami dobrzy i sprawdzeni producenci.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2014, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie w rodzinie brat i rodzice mają Kermi i są zadowoleni z nich, ja sam teraz będę dokonywał zmian w grzejnikach przed świętami i mam właśnie do salony zamiar kupić kermi therm x-2, chciałbym abyście mi coś powiedzieli więcej na ich temat niż na stronie producenta ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2014, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem samo podświetlanie ma już drugorzędne znaczenie bo grzejnik powinien być raz,że solidny a dwa oddawać ciepło i z tego go rozliczajmy. Wygląd owszem- też się liczy ale nie jest to czymś kluczowym.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2014, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

zalezy co masz na celu, w lazience np majac grzejnik ozdobny kermi wlasnie glownie zalezalo mi na wygladzie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2014, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

widze, ze te grzejniki sa coraz bardziej popularne... :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2014, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Może sprawdź sobie modele grzejników ze stali nierdzewnej na portalu thomson24.pl. Mnie się ich stylistyka bardzo podoba. Mają przede wszystkim rzeczy od marki Thomson, także sprawdzone akcesoria, bez badziewia. Można ustrzelić dużo okazji cenowych, a sam sklep sprawnie prowadzony, z przyjazną i kumatą obsługą.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2014, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

wydajny, estetyczny i wytrzymaly :) jest taka jedna firma ktora laczy w sobie te wszystkie cechy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2014, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o tych grzejnikach? Wyglądają na pewno nowocześniej niż te dotychczas oferowane na rynku. Zastanawiam się właśnie nad kupnem srebrnego grzejnika do łazienki typu ORION: http://www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/listopad .html?page=12 Co sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29 30 31  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >