Jaki odkurzacz? (nie centralny)

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

4 stycznia 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sobie kupiłem Electroluxa z kablem dlugim na 13m, rewelacja




Kolektory próżniowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2011, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Kabel na 13metrów? To faktycznie długi,ale czasem bardzo się przydaje i jest praktyczny w codziennym użytkowaniu. A ile kosztował?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2011, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez różnicy jaki model chcesz kupić, lepiej zrób to w najbliższym czasie, czytałem ostatnio, że Komisja Europejska bierze się za ochronę środowiska i chce żeby odkurzacze były mniej prądożerne. A wiecie – odkurzacz, który pobiera mniej prądu ma mniejszą moc i słabiej sprząta... Nie pamiętam konkretów, ale to miały być poważne redukcje i już niedługo będą produkowane tylko takie pro-eko

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A 13 metrów długości to jakoś strasznie dużo? Ja mam odkurzacz Philips Performer – taki standardowy workowy, ale: moc urządzenia 2200W, moc ssąca 500W, filtr HEPA 13, jakoś nie jest strasznie głośny, a przewód ma 9 metrów. Wszystko zacnie, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2011, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo dobre są odkurzacze Electroluxa, także może kupisz któryś model z tej firmy. Ten w sumie wygląda ciekawie: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=46&p rod=121825 ma dobrą specyfikacje, a do tego jest w promocji, także warto się nim zainteresować ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2011, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja używam odkurzacza Zelmera ma 3 filtry hipoalergiczne i bardzo dobrze się sprawda. Kilka razy musiałem go przeczyścić ale tak to chodzi od ponad 2 lat sprawnie i przede wszystkim dobrze. Odkurzane jest u mnie co 2 dzień ponieważ w domu jest 2 alergików- sprawdza się lux

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A wiecie, że kiedyś słowo elektroluks, to był normalnie synonim słowa odkurzacz, bo tylko tej firmy produkty były? :) Za mną chodzi ostatnio opcja na odkurzacz piorący, chyba sobie coś stąd wybiorę: - http://www.morele.net/agd/sprzatanie-prasowan ie-i-szycie/odkurzacze-piorace-273/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2011, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Czym różni odkurzacz piorący od tego zwykłego ??

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Odkurzacz piorący tym różni się od tego zwykłego, że ten piorący pierze :) No przecież logiczne :)
A tak na serio, to taki model jest naprawdę wielofunkcyjny. Dobry dobry odkurzacz piorący nie dość, że wszystko odkurzy to jeszcze wypierze dywany, wykładziny, tapicerkę (a niekiedy nawet meble), może wchłaniać rozlane ciecze, a tak poza tym to one bardzo dobrze filtrują i eliminują z naszego otoczenia roztocza i alergeny.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam nie będę się patyczkował, kupuje taki piorący i juz jak dla mnie jest bardziej praktyczny, bo zwykłym odkurzaczem nie zassie dużej mokrej plamy a takim tak a to wygoda i już... wylej kurz i juz xD

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 445 Grupa: Porady i op... Polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl projekty na wysokim poziomie sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona współpraca bardzo fajna wszystko zrobion...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3751 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Przedstawione w artykule przypadki https://pramed.pl/aktualnosci/fizjoterap euta-kiedy-zdecydowac-sie-na-wizyte-u-sp ecjalisty/ pokazują, że wizyta u fizjoterapeu...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >