Jaki zamek do drzwi zewnętrznych?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

11 września 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od trzech miesięcy mieszkam w nowym domu. Wybór dobrych zamków był naprawdę sporym wyzwaniem - po doświadczeniach z poprzedniego mieszkania wiedziałem już, że dobry zamek musi swoje kosztować. Tak trafiłem na firmę dobre-zamki.pl. Fachowcy w swojej dziedzinie, a do tego bardzo mili i pomocni ludzie; rozwieją każdą wątpliwość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2015, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się właśnie nad systemem jednego klucza, sporo o nim czytałem, np. tutaj http://masterkey24.pl/ Zastanawiam się jednak, czy ten system naprawdę jest taki bezpieczny? Ma ktoś jakieś doświadczenia z nim związane? Znalazłem sporo informacji, że nawet wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe dobrzy fachowcy potrafią swoimi metodami sforsować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2015, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik theme napisał: Grzesieka - zdecydowana większość producentów rozpatruje
reklamacje poprzez zgłaszanie ich do miejsca zakupu.
Producent jest GWARANTEM, a stosunek handlowy nawiązałeś
ze sklepem w którym kupiłeś drzwi, także 99,9%
producentów ma tą formę komunikacji z Klientami.

Wyobrażasz sobie jakby taki pan Kowalski zgłaszał
reklamacje bezpośrednio do producenta? Nie wiedząc jakie
są druki reklamacji, nie wiedząc co jest potrzebne itd?
Totalny chaos w tydzień czasu.

Jest trochę inaczejniż np. ze sprzętem rtv/agd który często ma gwarancję "door to door". Taki sposób rozwiązywania gwarancji jest raczej na rękę konsumentowi.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2015, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsza kwestia to budżet jaki posiadasz na ten cel,jeżeli go sprecyzujesz,to wówczas łatwiej będzie pomóc w kwestii kupna zamka. Co z klamką? Masz już wybrany konkretny model? Jeżeli nie,to zobacz na KlamkiOutlet.pl gdzie wybór jest naprawdę szeroki.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2015, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj chodzi Ci chyba o drzwi antywłamaniowe, a nie zamek sam w sobie.


_________
folie PCV

Ten post był edytowany przez zihaul23 dnia: 27 października 2015, 13:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2015, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej o drzwi antywłamaniowe, ale cóż.. Kupując nowe, zazwyczaj zamek jest komplecie. A Co "klamkiOutlet" sądzisz o Wilka?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2015, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamki i wkładki Wilka są raczej chwalone na forach,wiec moje zdanie również jest pozytywne,aczkolwiek sam nie miałem z nimi styczności,jeżeli określisz budżet jaki posiadasz na ten cel,to wtedy łatwej będzie też dopasować odpowiednia firmę.

www.KlamkiOutlet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłoś się do www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl, specjaliści na pewno doradzą Ci jaki zamek będzie najlepszy. U mnie wymieniali zamek w drzwiach do piwnicy i doradzili mi model, który najlepiej zabezpieczy wejście.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie zamków warto kliknąć w wyszukiwarkę "jak otworzyć zamek bez klucza" są filmiki jak to robią. Odradzam jeden klucz do dwóch zamków, intruz jak musi poświęcić więcej czasu na na otworzenie drzwi wytrychem lub ma zamiar je sforsować to sam ocenia czy warto właśnie te drzwi pokonać. Polecam drzwi patentowe z zamkami patentowymi, im więcej zamków tym lepiej, drzwi powinny otwierać się na zewnątrz klatki schodowej, powinny być z grubej blachy (nie Chińskie) z zamkiem centralnym, okresowo sprawdzać czy są w sprzedaży nowsze modele zamków (wkładek) intruzi nie próżnują i są zorientowani jakie są zamki lipne (potrafią je otworzyć w 3 minuty). Dodatkowo zamontować w domu/mieszkaniu monitoring, nie bez znaczenia jest dobre sąsiedztwo. Jeżeli ktoś ma możliwość zamontowanie drugich drzwi to też będzie to mocnym atutem.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2015, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Otwarcie w czasie 3 minut, to najpopularniejsza klasa RC3. Każdy system, każdy zamek który kupujemy powinien być atestowany. Podstawowe zamki oferowane w drzwiach nie są najczęściej wysokiej klasy. Za wkładki i okucia antywłamaniowe klasy C trzeba zazwyczaj dopłacić i to polecam.
A zapewne jeśli złodziej zobaczy dobre drzwi, a będzie chciał wejść - to wejdzie oknem, albo innym wejściem. Część nowych domów jest połączona z garażem/ kotłownią. A często do garażu / kotłowni bierze się drzwi słabszej jakości - co już jest sygnałem dla złodzieja.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >