Jaki żyrandol do salonu?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11  ▸

7 września 2017, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz link lub zdjęcie to wstaw je, jestem ciekawa jak prezentuje się ten żyrandol z ledami, oraz jaka jest jego cena. Można też zastanowić się nad halogenami plus do tego lampą podłogowa, co też bezie się fajnie prezentować.

KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2017, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem bardzo ciekawa tego żyrandola jak on wygląda. W sumie to nasz w salonie można by i zmienić, tym bardziej, że kupiłam teraz piękną stojącą lampę, którą znalazłam w jagodowymkocie, oj maja tam cacuszka i przyznam, że nawet jakoś i ta cena była rozsądna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2017, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jakiś ciekawy żyrandol z kryształkami? Osobiście lubię biel i jasne kolory. Przy naszej pogodzie i zimie, półmrok raczej niewskazany. Spójrz sobie na:
https://ardant.pl/p641,minimalistyczny-zyrandol-z-krysztalka mi-mona-nikiel.html
Prezentuje się bardzo ciekawie i ostatnio zyskuje na popularności - ten model jak i inne tego typu. Zdaje sobie sprawę, że cena powalająca i nie na każda kieszeń, ale może jednak ktoś się skusi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2017, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik napisał: A może jakiś ciekawy żyrandol z kryształkami? Osobiście
lubię biel i jasne kolory. Przy naszej pogodzie i zimie,
półmrok raczej niewskazany. Spójrz sobie na:

https://ardant.pl/p641,minimalistyczny-zyrand ol-z-krysztalka
mi-mona-nikiel.html

Prezentuje się bardzo ciekawie i ostatnio zyskuje na
popularności - ten model jak i inne tego typu. Zdaje sobie
sprawę, że cena powalająca i nie na każda kieszeń, ale
może jednak ktoś się skusi :)


Spójrz też na inne z piórami bo też są obecnie w modzie. Jest tego sporo i nie są tak drogie. Tylko te akurat do styli nowoczesnych: https://ardant.pl/k69,salon.html
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tak się zraziłam do żyrandoli, że miałam problem z kupieniem do swojego domu. Nie dało się wszędzie zamontować lampek LED w sufit, bo nie dają wystarczająco dużo światła. To znaczy, do przedpokoju czy łazienki pasują, ale w salonie albo sypialni już tak niekoniecznie. Jak już musiałam kupić, to wybrałam dość krótkie żyrandole, z ceramicznymi kulami zakrywającymi żarówki, by nikt nie uderzał głową przy przechodzeniu pod nimi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2017, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w salonie nie ma żyrandolu, mam podwieszane oraz podświetlane sufity więc oświetlenia mam pod dostatkiem, polecam takie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2017, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To już kwestia stylu i urządzenia salonu, tego na co się zdecydujemy. Czasami górne źródło światła jest bardzo fajną, dodatkowa ozdobą do całości. A samego żyrandolu szukaj oczywiście w sklepach internetowych.


www.MebleJeziorny.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Markowe lampy sprzedają na stronie elektryczny.com za dość rozsądne pieniądze. Jak ostatnio szukałam żyrandola do siebie do pokoju w sklepie u mnie na mieście to ceny były zabójcze, nawet kilka tysięcy za konkretny wzór...Tutaj kupiłam za kilkaset złotych i wygląda dużo lepiej niż te co mamy w sklepach stacjonarnych u nas.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2017, 05:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o żyrandol do salonu to moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry i na pewno okaże się trafiony. Ewentualnie jako alternatywa polecam również halogeny ledowe.


www.GDMmeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2018, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajrzyj do sklepu https://light4u.pl/pol_m_lampy-wewnetrzne_Pla fony-135.html. Mają ciekawą ofertę. Ja postawiłam na naprawdę proste oświetlenie w domu. W moim domu rodzinnym, prawie w każdym pokoju mieliśmy żyrandole z takimi diamencikami, okropna rzecz jeśli chodzi o umycie tego :x

Ten post był edytowany przez ninita dnia: 22 maja 2018, 15:25
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >