Jakie auto w leasing?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 października 2017, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Peugeot ma dobrą ofertę dla firm. Załatwiłem sobie u nich w salonie nowego 5008 i warunki są naprawdę korzystne. Rata nie jest wysoka jak na suva klasy premium. A auto dobrze spisuje się u mnie w firmie, bo mogę nim przewozić nawet 7 osób albo mieć dodatkową przestrzeń w bagażniku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2017, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie jakie tylko chcesz. Do firm najbardziej moim zdaniem nadają się Audi i Mercedesy, ale co komu najbardziej pasuje. Skorzystaj też z opcji, że możesz wziąć leasing online, znacząco ułatwia procedury : https://www.pkoleasing.pl/leasing/turboleasing-szybki-leasin g/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2017, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością na firmę osobowy w leasingu bardziej się opłaca niż w kredycie. A pytaliście się swojej firmy leasingowej czy można oklejać taki samochód reklamą? Teoretycznie oklejenie samochodu dodatkowo zabezpiecza lakier przed promieniowaniem UV i mikro zadrapaniami. Tak przynajmniej powiedziano mnie w Fabryce Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143, firmie która to robi od lat. Jednak zawsze coś może odbić firmom leasingowym, bo za każde zezwolenie trzeba dodatkowo płacić.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2017, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W każdym aucie teraz przyda się instalacja lpg optima polskiego producenta, spójrzcie na ceny benzyny, są strasznie wysokie, teraz powinniśmy się przestawiać na lpg jako paliwo bo to się zwyczajnie opłaca

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2017, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Ireneusz napisał: Peugeot ma dobrą ofertę dla firm. Załatwiłem sobie u
nich w salonie nowego 5008 i warunki są naprawdę
korzystne. Rata nie jest wysoka jak na suva klasy premium. A
auto dobrze spisuje się u mnie w firmie, bo mogę nim
przewozić nawet 7 osób albo mieć dodatkową przestrzeń w
bagażniku.


Wiem, byłem w tym salonie niedawno i też czekam na rabaty na koniec roku, pewnie już pora się tam przejść znowu a mój wybór to 2008 - też suv ale trochę mniejszy, więc żona nie będzie miała obiekcji żeby nim jeździć. A dzieci mam dorosłe więc tak duże auto już mi nie jest potrzebne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2017, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest o tyle fajny okres, że w wielu salonach są wyprzedaże rocznika, szwagier np w Toyota Banku na wyprzedaży kupił Aurisa, kilka tysięcy taniej, nie pamiętam dokładnie ile. Warto się zainteresować tematem.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2018, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie leasingu i finansowania samochodów podjeliśmy współpracę z warszawską firmą www.auto-finance.pl która się w tym specjalizuje i mogła nam dobrać najkorzystniejszą ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli bardziej do przewozu pracowników, dla pracowników to polecam Toyota ProAce. Jeżeli bardziej reprezentacyjne RAV 4, jeśli dla handlowca - Avensis. Używane (ale w super stanie) można kupić np. w salonie Carolina Toyota Włochy. Polecam zajrzeć

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2018, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Nekko napisał: Jeżeli bardziej do przewozu pracowników, dla pracowników
to polecam Toyota ProAce. Jeżeli bardziej reprezentacyjne
RAV 4, jeśli dla handlowca - Avensis. Używane (ale w super
stanie) można kupić np. w salonie Carolina Toyota Włochy.
Polecam zajrzeć


Według mnie Toyota ma właśnie bardzo fajne samochody. Nie trzeba kupować nowych, często używane trafiają sie w bardzo ładnym stanie, np. w tym salonie właśnie

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2018, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy czego ci potrzeba. Np firma logistyczna poszukuje czegoś innego niż zwykła osoba... Ja chyba wolałbym coś w stylu dostawczaka jak Ducato.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna edukacja Liczba postów: 38 Grupa: Trudne tema... Koniecznie zajrzyjcie do rewelacyjnej oferty przedszkola https://www.przedszkolebielsko.pl/ Wyróżniają się innowacyjnym podejście do nauczania, atrakcyjnymi zaj...
  • Jak mieć lśniące włosy ? Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Wybierając perukę, ważne jest, aby czuć się z nią swobodnie. Dzięki https://perukisklep.pl/peruki-radom/ można znaleźć modele, które są nie tylko estetycznie do...
  • Rzetelna firma budowlana Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Jaką firmę budowlaną z Krakowa możecie mi polecić? https://enedu.pl/kursy-stacjo narne/kompleksowa-terapia-wisceralna/
  • Materac do sypialni - nowe łóżko Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Unikalne właściwości pianek powodują, że podłoże bardzo dobrze dopasowuje się do każdej części ciała. Na takim materacu Twoje ciało nie będzie się zapadać, a Ty...
  • Kontener magazynowy- warto? Liczba postów: 44 Grupa: Trudne tema... Przedsiębiorstwo Gutlift https://gutlift.pl/o-firmie jest ekspertem w dziedzinie dostarczania i wynajmu urządzeń budowlanych, w tym podnośników roboczych oraz p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 317

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >