Jakie łączenie instalacji w puszkach ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

2 kwietnia 2013, 01:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o elektryka to polecam firmę Elektrobud, która działa 24h na dobę. Jego oferta usług jest naprawdę bardzo bogata. Ja skorzystałem z jego usług i muszę uczciwie przyznać, że jest to facet godny polecenia, nie mam się do czego przyczepić :) Sprawdź sam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2013, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak czytam o łączeniu kabli w puszkach przy pomocy jakichkolwiek szybko złączek, kostek itp. to mi się rzygać chce . Take głupoty i pierdoły może mi napisać tylko inżynier, lub niedouczony samozwaniec elektryk , lub elektryk z zerowym doświadczeniem . Pracuję jako elektryk 25 lat, oceniałem instalacje po spaleniach, dlatego napiszą, zapamiętajcie wypierdki robi się tylko na 2,5 cm skrętki. Jak ktoś jest innego zdania niech odnowi uprawnienia i zapyta egzaminatora jak się łączy kable . Napisała elektryk z SEP E+ D
Baranie chcesz się spalić łącz na złączki .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2013, 23:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy któryś w Panów przeczytał kartę techniczną Wago?
Obciążenie o ile dobrze pamiętam do 24A(atest).
I po co pierniczyć,że tylko do oświetlenia......
Gdyby ktoś nie wiedział 24AX230V=5520W :)))

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2014, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

i dlatego ja zawsze wołam fachowców - to co piszecie to czarna magia jakąs:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2014, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
1.Dość tych bzdur na temat wago.Złączkę wago trzeba umieć założyć.
2.Skręcone druty mają najlepszą powierzchnię styku ( ale komuna minęła )
3.To ja zapytam fachowców z ciekawości jak łączcie gniazda od jednego do drugiego, to przewody łączycie na zaciskach gniazda ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2016, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Poczytaj portale o elektryczności. Mogę polecić jeden http://branzaelektryczna.pl/ jest tu dużo wartych uwagi artykułów, z których sam się dość wiele dowiedziałem. Mają różne rozwiązania i ciekawe porady co i jak zrobić, zamontować.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2016, 07:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro już mowa o dobrych instalacjach elektrycznych,zestawach światłowodowych,to zapraszamy również na www.Intersell.pl znajdziecie tutaj szeroki wybór oraz fachową pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja cały osprzęt elektryczny kupiłem marki Ospel, puszki również. Tak stwierdziłem, że nie ma co szukać jakieś innej firmy, jak Ospel jest dobry, każdy o tym wie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie, przydatne informacje. Jeśli chodzi o konkrety i dostawców, to zdecydowanie warto zapoznać się z http://abcelektro.pl/48-dom-i-ogrod. Dzięki temu będziecie w stanie odpowiednio zaplanować całą instalację i zapobiec ewentualnym poprawkom.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja powiem szczerze, że gdybym miała zdecydować się na wykonanie pełniej instalacji, najpewniej skorzystałabym z usług takiej firmy jak ezet . Zajmuje się ona bowiem tego typu działaniami od wielu lat, dzięki czemu można liczyć na jej doświadczenie. Poza tym obsługuje zarówno małe rodzinne firmy, jak i duże przedsiębiorstwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >