Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

28 września 2013, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W agata meble znajdziesz Etap Sofa. Mają produkty godne polecenia a w Agata Meble zdarzają sie bardzo czest ociekawe promocje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2013, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasciwie w kazdym salonie sieciowym masz jakies promocje, etap sofa jak najbardziej, szczególnie modele z naturalnej skóry, mebli gala przyznam szczerze nie znam, a może znam, a nie wiem, że one to one, jak to bywa często :

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2013, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No w sumie tak ale w niektorych nawet nie warto patrzec na promocje bo sie dostanie jakies ochlapy, a nie meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2013, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

O jakiej firmie naprzyklad mowisz ?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2013, 02:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mowie o bodzio meble o ikei lub cos w tym stylu. Duze sieciowki nie dbaja o produkty przynajmniej nie o wszystkie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2013, 02:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadze sie z tym. Robia duze reklamy zeby zwabic klientow i tyle. Mam znajomych ktorzy zaufali jednej z tych firm i musieli sie dopominac o śrubki. Oczywiscie wyjasnili to ze to jedna mala pomylka przy dostawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2013, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Pisales wczesniej o Etap Sofa spotkales sie wczesniej z tymi meblami ?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2013, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Duzo czytalem i sam zastanawiam sie nad kupnem. Mają nowoczesny styl taki jaki mi odpowiada. Podobno rowniez mają dobra jakosc.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2013, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

bez podobno zarciuk, mają dobrą jakość zapewniam Cię, zresztą przejedź się do najbliższego agata meble i sam sobie sprawdź, ja tam i tak jestem za kupnem mebli w stacjonarnych sklepach

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2013, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Przez internet troche strach kupywac. Coraz bardziej jestem przekoanny do tych mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...
  • jaka łazienka Liczba postów: 327 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 174 Grupa: Najnowsze t... Jakie łóżko wybrać dla nastoletniego dziecka?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >