Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

3 października 2013, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

nie tyle strach co nie widzisz tak na prawdę tego co kupujesz, bardziej odstraszają mnie te późniejsze wymiany, odsyłanie itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2013, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba ze sie wie od kogo kupuje. Jednak nawet w przypadku nowych mebli bym wolal zobaczyc wszystko dotknac a nie tylko przez internet na zdjeciach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2013, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem trzeba zaryzykowac. Ludzie nie wszyscy chca nas oszukac/naciagnac. Skonczmy juz te stereotypy.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2013, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednak zaufania nigdy za malo. Potem bawienie sie w odsylanie itd. Ale warto zaufac markom jak bydgoskie meble lub cos w tym stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2013, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

jak ja bym podchodził do życia z założeniem, ze nikt mnie nie chce oszukać/naciągnąć to bym w skarpetkach został hehehe no niestety odmawiam zakupu mebli przez internet

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2013, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Rowniez podchodze z dystansem do ludzi. Niestety jeszcze zyjemy w takim kraju gdzie kazdy kombinuje. Zmusza nas do tego sytuacja ale czasem trafimy na uczciwych ludzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2013, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na wymiar to dobry pomysł na urządzenie domu oraz poszczególnych pomieszczeń jak salon i kuchnia. Jest to pomysł bardziej praktyczny, gdyż pozwala lepiej dostosować umeblowanie do przestrzeni w domu. W niektórych domach i mieszkaniach przestrzeń jest ograniczona i ciężko zmieścić tam duże meble ze sklepu. Ja mam bardzo małą kuchnię i ciężko mi było znaleźć coś fajnego, dlatego zamówiłem meble na wymiar z http://www.starbor.pl/ i była to bardzo dobra decyzja, meble są teraz bardziej funkcjonalne i zajmują mniej miejsca niż inne.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2013, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: werq napisał: Tanio można kupić w http://www.brw.com.pl/ .
Jest to największa grupa meblarska w Polsce, a ceny mają
bardzo atrakcyjne. Meble są również bardzo solidne i
myślę, że warto wybrać się na zakupy do takiego
właśnie sklepu.

proszę wybaczyć,a le brw to absolutnie nie są solidne meble, wystarczy poczytać opinie niezadowolonych klientów, sam osobiście też już omijam ten salon. jeśli mam porównywać meble brw do helvetii, bydgoskich czy nawet ikei to się nie umywają, przykro mi, ale przestano tam dbać o szczegóły

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2013, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na wymiar to bardzo dobra inwestycja na lata i jesli wybierzemy dobrego fachowca to mamy pewność ze posłuzą nam bardzo długo.Kupiłam mieszkanie z kuchnia na wymiar ale juz troche podniszczoną i ogólnie nie w moim stylu. Chciałam ją wymienić ale Pan z firmy którą wynajęłam po obejrzeniu doradził aby nie montowac nowej kuchni tylko przerobić starą. Wymienił blaty, fronty i wszystkie akcesoria meblowe śląsk
oraz wprowadził kilka udogodnień i tym sposobem za połowę ceny mam nową kuchnię :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2014, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik rubin11 napisał: Jakie meble są teraz modne? Coraz częściej widzę we
wnętrzach meble z takiej lakierowanej płyty. Zastanawiam
się czy jest to praktyczne? Ładnie wyglądają lecz boję
się że będzie widać każdą rysę albo że kurz będzie
się bardziej osadzał... Co radzicie?

Moim zdaniem nie warto urządzać domu czy mieszkania przez pryzmat tego, co jest aktualnie modne. Za dwa, trzy lata moda przeminie, a meble pozostaną. Lepiej kierować się swoim gustem przy wyborze odpowiednich mebli, wtedy będziesz miał pewność, że meble szybko Ci się nie znudzą.
Ostatnio do salonu wybrałam te meble - http://www.burzynscymeble.pl/pl/p/Meblosciank a-Bergamo/2828 i jestem bardzo z nich zadowolona. Pasują do wystroju mojego domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >