Jakie okna drewniane??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

25 czerwca 2009, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

również polecam Sokółkę :lol: mam tej firmy okna i jestem zadowolony :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2009, 01:05

Zgadzam sie: good 0 bad

ostatnio ktoś mi polecał Włoszczową podobno jakość się im bardzo poprawiła ale byłbym ostrożny z optymizmem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2009, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę Bracia Nowaccy, mam od nich okna już ponad 6 lat i nic się z nimi nie dzieje, działają prawidłowo i są wykonane solidnie. Na stronie http://www.bracianowaccy.pl można zobaczyć jakie mają referencje.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2009, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli okna drewniane to mnie nasuwa się na myśl Urzędowski. Okna już z wyższej półki, a ceny niewygórowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2009, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego co wiem to dobra firma ale mi się ich produkty nie podobają zwłaszcza drzwi zewnętrzne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2009, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Te drzwi Urzędowski mogłby zmienić straszna wiocha i bezguście okna zresztą tez przeciętne i te paskudne kolory może w Rumuni by się dobrze sprzedawały .Ja wybieram Oknoplast Kraków a drzwi braci kowalskich

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2009, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Coraz częściej spotykam zię z ofertą firmy Pozbud zainteresowały mnie bardzo okna exterm drewnianoaluminiowe o grubości 88 mm i trzema szybami .Czy ktoś wie jak one się spisują ?
http://pozbud.pl/exterm.html/index.php

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2009, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

jak się spisują , tak że kosztują 2,5 raza tyle co zwykłe okna bo sa to okna energooszczędne do zastosowań w budynkach tej samej technologii.
Nie wiem czy warto ja ma PCV 5-cio komorowe i nie nadążam z wietrzeniem. Może się mylę ale moim zdaniem takie okna to lekka przesada.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2009, 23:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moge polecić firmę L.T.A.Maciejewscy posiadam od nich okana drewniane i jestem bardzo zadowolnona fachowa i staranne wykonanie. :lol: Jest to mała firma rodzinna ze stuletnim doświadczeniem i oczywiście ceny niższe niż oferują duże firmy.Polecam ich strona to www.l.t.a.maciejewscy.eu.interia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2009, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na takie okna ?
http://www.stolarka.org.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >