Jakie drzwi z garażu do domu?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

12 stycznia 2009, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o rodzaj drzwi i ewentualnie producenta(mam garaż łączony z domem).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2009, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ladne drewniane, ale koniecznie z uszczelka ...takie jak zewnetrzne (nie musza byc antywlamaniowe) :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2009, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

koniecznie antywłamaniowe a jeśli nie to chociaż wzmocnione, dlaczego ponieważ nie ma bram barażowych antywłamaniowych i cwańszy złodziej od razu wejdzie przez garaż łupy wrzuci do bagaznika twojego samochodu i pojedzie sobie. Ponadto na takie antywłamy klatkowe wyda się mniej niz na drzwi zewnętrzne a wcale nie będą przeszkadzać wzronictwem czy kolorem drzwiom wewnętrznym wystarczy kupić w firmie która produkuje i takie i takie przykładowo Porta robi drzwi Granit antywłamaniowe dokładnie w tych samych kolorach co drzwi wewnętrzne.

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeżeli mają to być drzwi zewnętrzne,wejściowe- to oczywiście antywłamaniowe. Co do producenta,to jest ich co najmniej kilku,a jak dobrze wiesz wybór uzależnia również cena,wiec podaj ja i wtedy zdecydowanie łatwiej będzie cokolwiek doradzić.


Mirmo.pl- drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, automatyka do bram.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2011, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś jest zwolennikiem drzwi antywłamaniowych i ma zewnętrzne takie to może się zastanowić nad takimi między garażem, a domem. Najważniejsza jest jednak uszczelka. Choć drzwi mogą być dużo gorszej jakości niż zewnętrzne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2011, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak tak , takie bardziej drzwi sanitarno/biurowe surowe bo w koncu chodzi nam o bezpieczeństwo i izolacje cieplną a nizeli o wyglad

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Moc cekawych pomysłów na prezent Liczba postów: 94 Grupa: Porady i op... Zbliżają się urodziny mojej najlepszej przyjaciółki i jak zwykle mam dylemat, co jej kupić. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że idealnym prezentem bę...
  • odkurzacz, jakiej firmy? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Aby ułatwić sobie sprzątanie niezbędne są nam do tego pomocne urządzenia takie jak odkurzacz. Dzięki temu urządzeniu sprzątanie idzie nam dużo sprawniej. Wybór....
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 68 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 300 Grupa: Porady i op... Mi znajomy polecił Mitsubishi Electric, zawsze chciałem mieć klime w swoim domu i jestem mega zadowolony z jakości sprzętu
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 124 Grupa: Porady i op... Moim zdaniem dobra firma stolarska powinna zaopatrywać się w dobre maszyny i urządzenia. Do takich działań polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.dana....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 86

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >