Jakie elementy dekoracyjne wybrać do mieszkania?

« Powrót do artykułu: Jakie elementy dekoracyjne wybrać do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 lipca 2017, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

mi się jeszcze bardzo podobają dekoracje do pokoju wykonane z tworzyw sztucznych, jak dla mnie są mega oryginalnie i fajnie sie prezentują. Sama sobie je projektuję, a ta firma je wykonuje http://www.boral.pl/ i naprawdę mam zabawę w tym, satysfakcję i ciesze oko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2017, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast polecam bardzo dekoracje z tworzyw sztucznych. Mogę śmiało powiedziec, że jestem dobra w projektowaniu. Swoje projekty przekazuję tej firmie http://www.boral.pl/ i ta je realizuje. Super :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2017, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Chętnie zerknę. Może i ja czymś się zainspiruję.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2017, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi ostatnio w oko wpadły ramki na zdjęcia z https://www.sklepzramami.pl/czerwone-ramki-dr ewniane-do-zdjec Myślę o zamówieniu kilkunastu i włożeniu w nie plakatów z motywującymi cytatami. Taka dekoracja pasowałaby do naszego przedpokoju.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj trudno cokolwiek powiedzieć, ponieważ każdy z nas ma inny gust i wizję tego w jaki sposób chce urządzić swoje mieszkanie, najpierw zdecydujmy się na jeden styl i dopiero do niego dobierzmy dodatki.

DBExpert.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam na przykład drewniane ramki na zdjęcia. Bardzo fajnie wyglądają. Myślę, że będą Ci się podobały :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2017, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele fajnych i ciekawych dodatków, dekoracji do domu i wszystko zależy od naszego gustu, tego w jakim stylu chcemy aby było urządzone. Wcale nie muszą być one drogie aby ładnie się prezentowały, nawet narzuta czy poduszki ozdobne też stanowią o fajnej dekoracji.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie fajnych dekoracji do domu to polecam wam zajrzeć na stronę www.dastal.com.pl Mają szeroki wybór świetnych dekoracji do domu. Sam zakupiłem kilka ich produktów, które odmieniły wygląd mojego mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2018, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Z całą pewnością mech dekoracyjny jest bardzo modnym i ciekawym elementem który warto brać pod uwagę podczas aranżacji swojego mieszkania, zobaczcie na www.Mechdecor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2018, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo podobają się elementy dekoracyjne wykonane z betonu architektonicznego. Jeżeli was też interesuje ten temat to polecam wam zgłosić się do firmy www.artecon.pl Wykonują świetne dekoracje z betonu architektonicznego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >