Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

22 września 2010, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, ze właśnie takie, jak zaprezentował Komandor. Takie "nowoczesne", niestety drewno wychodzi z mody, pewnie na jakiś czas, ale teraz króluje lakierowane. Musisz się przez to zastanowić, czy po latach (chyba ze planujesz często zmieniać) też będą w modzie, i czy nadal będą ci się podobały. Meble to chyba rzecz gustu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2010, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się nie podobają. Dają poczucie "zimna" w pomieszczeniu. Zdecydowanie pozostaje przy drewnianych, modne czy nie, ale przytulnie w domu jest!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2010, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście połysk wszedł nieco do łask. Nie musi być zawsze tak, że wywołuje on poczucie chłodu w pomieszczeniu. Seria mebli BESTA, ma możliwość wymiany frontów, także jak się mam znudzi/wypadnie z trendu, zawsze można zmienić

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2010, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem wszystko jest kwestią gustu i tylko od tego możemy uzależnic wybór mebli do naszego domu. Pamiętajmy że te nowsze modelu będą z reguły trochę droższe...

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2010, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że to kwestia gustu, bo wszystko co estetyczne w takich kategoriach może być rozpatrywane. Natomiast mówimy też o trendach, które są proponowane w jakiejś serii, linii mebli:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2011, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie - jest trend i wszyscy (no dobra, większość) za nim podążają, a trendy niestety dosyć szybko się zmieniają. dla mnie takie meble są trochę właśnie zbyt "zimne" i też bardziej mnie ciągnie do drewnianych - są ponadczasowe :) Szczególnie malowana na biało sosna mi się podoba - takie jak np. są na esmebel - ładne.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2011, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozwijam swoje zainteresowania dotyczące alkoholi. Biorę nawet obecnie udział w konkursie na FB, gdzie można wygrać voucher na kurs kiperski:

http://www.facebook.com/event.php?eid=118408738231788

Oczywiście jeśli się nie uda zasponsoruje go sobie sama jako prezent urodzinowy :)
Przejdę do mojego pytania:
Jakie meble mogą najkorzystniej eksponować moją kolekcję alkoholi w salonie?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2011, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na bieżąco śledzę jakie meble są obecnie na czasie i powiem wam, ze w większości magazynów o umeblowaniu domu pojawiają się meble w stylu skandynawskim. Nie dziwię się, są to meble bardzo uniwersalne, eleganckie, ale też i nowoczesne. Na meblopol.net widziałam fajne meble tego typu - opłaca się coś takiego kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2011, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się obecnie styl skandynawski jest coraz bardziej popularny. A co do mebli skandynawskich, to są to przeważnie drewniane, proste w formie,
uniwersalne często z drewna surowego, jasne, rozbielone. Są to rożne gatunki drewna, czasem też egzotyczne. Oprócz drewna stosuje się w tym stylu meble z wikliny czy rattanu. Takie meble są głównie modułowe, lekkie, pasują do rożnych wnętrz, do nowoczesnych, eklektycznych, ekologicznych. Poza meblami w stylu skandynawski zawsze na czasie są meble kolonialne, z egzotycznego drewna.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2011, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Calamus Rotan napisał:
Zgadzam się obecnie styl skandynawski
jest coraz bardziej popularny. A co do
mebli skandynawskich, to są to
przeważnie drewniane, proste w
formie,
uniwersalne często z drewna surowego,
jasne, rozbielone. Są to rożne gatunki
drewna, czasem też egzotyczne. Oprócz
drewna stosuje się w tym stylu meble z
wikliny czy rattanu. Takie meble są
głównie modułowe, lekkie, pasują do
rożnych wnętrz, do nowoczesnych,
eklektycznych, ekologicznych. Poza
meblami w stylu skandynawski zawsze na
czasie są meble kolonialne, z
egzotycznego drewna.


zgadzam się z Tobą w pełni, ze swojej strony mogę dodać, że najlepsze są meble na wymiar warszawa to jedno z miast gdzie można znaleźć bardzo dużo sklepów meblarskich, które właśnie oferują taką usługę - wtedy można sobie dobrać idealnie dopasowane meble do twojego wnętrza

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Które meble biurowe? Liczba postów: 641 Grupa: Najnowsze t... Nowoczesne meble biurowe które zachwycą Cię swoim niepowtarzalnym designem znajdziesz w ofercie firmy https://sklep.tobo.pl/category/krzesla-s tacjonarne-365. Dz...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 480 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 11 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 278 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 111

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >