Jakie nowe aranżacje kuchni polecacie?

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸

1 sierpnia 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałam kuchnie w kolorze czerwonym z połyskiem , bardzo ciężko było mi kupić w sklepie , znajomi polecili mi www.meblecastanea.pl (Warszawa). Muszę Wam powiedzieć że to był wspaniały wybór co prawda kuchnia na wymiar , ale w kolorze takim jakim chcialam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2017, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jakiś czas temu chciałam coś pozmieniać w swojej kuchni i jak zwykle szukałam intensywnie ciekawych aranżacji i rozwiązań w internecie. Na tej stronce - http://www.biuroimeble.com.pl/realizacje znalazłam kilka ciekawych rozwiązań ,które wykorzystałam w swojej kuchni. pzdr

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2017, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kuchnię otwartą, w której centralny element stanowić będzie wyspa. Podłogę radzę wyłożyć ciemnymi, gresowymi płytami, natomiast część ścian pomalować na biało, a na części zainstalować panele przypominające drewno. Panele te mogą być również na wyspie, podobnie jak promiennik ciepła Tatou Bains.

www.atlantic-polska.pl/nasze_produkty/suszark i_lazienkowe/tatou_bain/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2017, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja głównie inspirowałam się zdjęciami ciekawych aranżacji w internecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2017, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię ciemne kolory. Według mnie meble w ciemniejszych kolorach wyglądają bardziej nowocześnie. U siebie w kuchni mam meble na wymiar, które zrobiła firma www.kulenty.pl i polecam ich wam, jeżeli chcecie mieć piękną i nowoczesną kuchnię.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem wystarczy dodać tylko jakieś dekoracyjne dodatki typu firanki, czy zasłony i nowa aranżacja robi się sama i to niskim kosztem. Sama zobacz na stronie Strzyżowskiego Centrum Firan: www.centrumfiran.pl, niewielkim kosztem można wyczarować ze swojego domu prawdziwe cudeńko

Ten post był edytowany przez karola12 dnia: 11 września 2017, 11:07
Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba dobrze byłoby poszukać w internecie pomysłów na aranżacje

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Biel z drewnianym blatem i czarnymi, lub szarymi dodatkami,coś w ten deseń jak w poniższym linku. Pięknie, gustownie.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Aranżację kuchni pozostaw lepiej w rękach profesjonalistów. Nie chciałem robić nic na swoją rękę, dlatego http://dontworry.pl wykonali dla mnie doskonałą robotę. Kuchnia jest nowoczesna, wszystkie meble idealnie zgrane z otoczeniem. Jak z bajki!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2017, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie miałem pomysłu na aranżacje mojej kuchni. Postanowiłem się zgłosić do specjalistów. Projekt mojej kuchni wykonała firma www.verlani.com Zajmują się też robieniem mebli na wymiar, więc od razu z projektem wykonali meble, które do niego pasowały.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >