Jakie rolety?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

27 października 2012, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić sklep internetowy www.kuprolety.pl który ma często ciekawe promocje i non stop poszerza ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2012, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A na rolety elektryczne ile jest gwarancji?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2012, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsza firma sprzedająca rolety to Sobimex. Na prawdę warta polecenia. Wykonywałem bardzo wiele zamówień na rolety różnego rodzaju: poziome, pionowe, zewnętrzne. Nigdy nie zawiodłem się. Pełen profesjonalizm. Oferują stały serwis i pełną gwarancję na swoje wyroby. Szczegóły: www.sobimex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2012, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik GrzegorzPLN napisał: Witam...

Planuję kupić rolety elektrycznie sterowane i teraz mam
dylemat bo nie mogę się zdecydować na firme jakiej one
mają być. Nie mam pojęcia ani doświadczenia i nie wiem
która będzie najbardziej solidna. Czy możecie mi coś
poradzić?


Odpowiedzią na Twoje pytanie jest TOMŻAL:

U nas dowiesz się wszystkiego czy jak i kiedy stosować rolety z napędem.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2013, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Sobimex - solidna firma, produkty mają najwyżej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2013, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomijając te puste reklamy nie wnoszące nic do dyskusji mam pytanie jak wygląda sprawa gwarancji na rolety zewnętrzne i automatykę do nich?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2013, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Gwarancja zależy od firmy w której kupujesz. Niektóre firmy nakładają różna gwarancje na swoje produkty (np: na jeden rolety 1 rok na inne dwa lata), jeszcze inaczej na automatykę do rolet. Trzeba też pamiętać, że aby mieć gwarancje trzeba robić regularne przeglądy, zwykle za opłatą (około 100 - 200 złotych za przegląd).

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2014, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety ten ranking mnie nie przekonuje, ponieważ nie ma na nim wiodącego producenta rolet, a mianowicie firmy Roletex. Wymienia się tam nieznane w ogóle firmy. Poza tym nie wiem jakie kryteria autor obrał do wyboru tych marek?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2014, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie są zalety rolet elektrycznych, o których tutaj piszecie? Można wybrać dla siebie rolety w różnej kolorystyce, jak to wygląda? Gdzie tak naprawdę znajdą one zastosowanie?


_________________
Elmis- domy w łomiankach

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2014, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

wejdz na moja stronęwww.serwisrolet.pomorze.pl i sobie poczytaj od początku z czego i jak i po co maja zastosowanie rolety może coś ci pomogę..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...
  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >