Jakie słodycze najbardziej lubicie

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

5 maja 2016, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybieram domowe rzeczy - ciasto czekoladowe albo 3bit mojej żony biją na głowę te sklepowe cuda :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2016, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja najbardziej przepadam za czekoladą gorzką. Z Goplany jest najlepsza :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2016, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej lubię takie domowe, ciasta i ciasteczka. I czekoladę - w każdej postaci.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2016, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwelbiam czekolade z calymi orzechami laskowymi. Albo takie orzeszki w czekoladzie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2016, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Batoniki musli własnej roboty ;). Przepisów jest naprawdę dużo i w sumie pod koniec dnia to jedne z najlepszych słodyczy, którym możesz zaufać, że nie są aż takie złe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2016, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

również lubię najbardziej domowe placki. Wszystkie :D

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam ptasie mleczko i czekoladę z orzechami. Rodzynki w czekoladzie też są wspaniałe ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2016, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój ulubiony temat :) najlepsze jest domowe ciasto - ostatnio bardzo lubię takie dyniowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

o tak, też jestem fanem domowych wypieków :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

ptasie mleczko :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kuchnia włoska - Focaccia i Ratatuja Liczba postów: 39 Grupa: Przepisy ku... Gdzie najczęściej szukacie nowych przepisów? zestaw narzynek i gwintowników
  • Pyszny koktajl na pożywne śniadanko Liczba postów: 75 Grupa: Przepisy ku... Podczas poszukiwania idealnej odżywki białkowej dla siebie, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę: zapotrzebowanie na białko, tryb aktywności fizycznej, rodza...
  • Termosy obiadowe Liczba postów: 7 Grupa: Przepisy ku... Cześć, zainteresowałam się - ponieważ aktywnie ćwiczę na siłowni fitness - dietą, tzw. VERTICAL DIET, gotuję obiady na kilka dni do pracy. Niestety, mikrofalów...
  • Ciemna Czekolada dobrej jakości Liczba postów: 17 Grupa: Przepisy ku... Chciałabym kupić czekoladki na urodziny. Dokładniej to chodzi mi o marcepany i nougaty. Czy znacie sklep online z takim asortymentem? Niedawno znalazłam w Inte...
  • Herbata Liczba postów: 72 Grupa: Przepisy ku... Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kawa ,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >