Japońska kuchnia

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

15 kwietnia 2015, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zrobić po swojemu, wiesz wtedy że ryba jest świeża.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2015, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nie umiem ale z tego co wiem to coraz więcej osób robi samodzielnie, może kogoś poprosisz o pomoc? Można zrobic wtedy rozne rodzaje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2016, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

No to oczywiście Sushi. A sajgonki, to nie jest przypadkiem przysmak japoński? :p To też dobra opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 06:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Japońska kuchnia jest interesująca, ale jak sądzę wiele z tych potraw nie byłbym w stanie przełknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2016, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj macie namiary na świetne miejscówki - http://www.oto-sushi.pl
Sytuacja wygląda jak wygląda, w domu nie da się powtórzyć tak dobrego sushi, a naprawdę próbowaliśmy to zrobić. Jak oni to robią?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2016, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszą opcją będzie sushi. Zamówcie sobie z jakiejś dobrej restauracji albo przygotujcie sami w domu

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2017, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja najchętniej odwiedzam restauracje Okrasa z przyjaciółkami na piątkowe wieczory http://restauracjaokrasa.pl/ Jedzenie genialne! Mistrzowska sałatka z wątróbką i sosem malinowym - poezja smaków, mimo jedzenia samych sałat - najedzone do syta. Jesteśmy zachwycone i na pewno wrócimy do tego miejsca. Dobrze skomponowane menu, wykwintnie i bardzo, bardzo smacznie!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2017, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie zdarza się odwiedzić jakiś punkt sushi, ale jak mogę to robię sam jedzenie. Teraz w marketach dostaniesz zdrowe jedzenie, które jest fit, a nie trzeba płacić za nie sporo kasy. Na przykład gazetka Biedronka od 19.04.2017 ma bardzo eko i fit produkty. Sobie zobacz tu http://www.gazetkonosz.pl/biedronka/aktualna- gazetka-4/ jak będziesz mieć chwilę.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 01:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja najczęściej zamawiam sobie sushi gdynia, można naprawdę fajne restauracje znaleźć

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2017, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem wielkim zwolennikiem takiego jedzenia. W tygodniu chodzę czasami na sushi do restauracji japońskiej. Bardzo smaczna potrawa.

______________________
statuetki muzyka

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >