Kabina prysznicowa z marketu czy na zamóçwienie?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

11 sierpnia 2016, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy waszym zdaniem do dużej łazienki lepiej jest zamówić kabinę prysznicową bez brodzika od szklarza? Widziałem takie i są fajne, ale zastanawiam się czy praktyczne. Wydaje mi się, że zawsze jak człowiek robi na zamówienie to solidniejsze jest trochę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2016, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupowałem w sklepie i jestem zadowolony. Wszystko zależy, nie jest też powiedziane, że jak robisz na zamówienie to nie zrobią Ci dziadostwa ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2016, 07:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałam wszystko z marketu. Jakoś nie widziałam potrzeby zamawiania tego.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2016, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Tafla szkła, czy brodzik wymurowany z płytek to już raczej robota dla profesjonalistów i raczej towar niemarketowy.

http://www.blog.decoroom.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2016, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mizzzik napisał: Czy waszym zdaniem do dużej łazienki lepiej jest zamówić
kabinę prysznicową bez brodzika od szklarza? Widziałem
takie i są fajne, ale zastanawiam się czy praktyczne.
Wydaje mi się, że zawsze jak człowiek robi na zamówienie
to solidniejsze jest trochę.


Jeśli chcesz mieć coś na „lata” to moim zdaniem warto zainwestować w kabinę na zamówienie. Przede wszystkim dla szkła hartowanego, które jest mega mocne i przeźroczyste. Poza tym szklarz zawsze daje mocniejsze okucia, dzięki czemu kabina lepiej chodzi. No i na wymiar to na wymiar, zrobi ci to, co potrzebujesz. Ja mam taką kabinę prostokątną od firmy Vetro z Warszawy i nie zamieniłbym się na żadną inna z marketu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2016, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również uważam, że kabina na zamówienie będzie lepszą opcją, z marketu to jednak z marketu a kabine kupuje się na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2022, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim porządnego wyposażenia łazienkowego jednocześnie zachowując swoją funkcjonalność w lekkim skandynawskim wydaniu to na pewno warto poświęcić więcej uwagi marce Oltens u których będziecie mogli znaleźć różne modele kabin prysznicowych https://oltens.com/pl/kabiny-prysznicowe u których będziecie mogli znaleźć wyjątkowe wyposażenie, aby odpowiednio zagospodarować całą przestrzeń domową.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 538

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >