Kamień dekoracyjny

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 kwietnia 2014, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mi się podoba imitacja kamienia w łazience, ale mam obawy jak to reaguje na wilgoć, zachodzi kurzem ciężko to doczyścić? Najlepiej było by to spłukiwać wodą ale czym to zabezpieczyć aby można tak było robić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2014, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat o kurz bym się tutaj nie martwił,wystarczy przemyć go rz w tygodniu i sprawa załatwiona,podobnie zresztą jeżeli chodzi o wilgoć,pamiętaj że jest to tylko imitacja i przy odpowiedniej wentylacji nie ma się czego obawiać.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2014, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie to raczej nie problem teraz jest wiele profesjonalnych preparatów przeznaczonych do impregnacji klinkieru, cegieł, płytek elewacyjnych, okładzin z kamienia naturalnego, tynków, betonu i piaskowca naturalnego, które dodatkowo przeciwdziałają rozwojowi pleśni i grzyba ściennego. Więc pozostaje wybór tego odpowiedniego preparatu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2014, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jest i taka glazura do łazienki z wzorami imitującymi kamień lub drewno więc może coś takiego podejdzie. Zakamarki w łazience to mi osobiście kojarzą się z grzybami i pleśnią. Tam gdzie trudno dotrzeć i doczyścić to może się tak skończyć. Ale może w nowych domach jakoś lepiej rozwiązana jest wentylacja tego pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma się czym martwić,moja opinia także będzie pozytywna- płytki imitujące kamień dekoracyjny to dobre rozwiązanie do łazienki i nie tylko,przy odpowiedniej pielęgnacji nic im się nie stanie,a ma każdym zrobią duże wrażenie.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2014, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Też myślę, że kurz w tym przypadku nie będzie jakimś szczególnym problemem, bo taki kamień bardzo łatwo się przeciera. Uważam, że zastosowanie kamienia dekoracyjnego w łazience to fantastyczny pomysł:)



____________________
http://krzystofblog.wordpress.com

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2014, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień daje bardzo fajny efekt w połączeniu z oświetleniem bo bardzo efektownie załamuje się światło na nieregularnych kształtach. W łazience zazwyczaj występuje dodatkowo oświetlenie lustra więc można by na ścianie z lustrem ułożyć taki kamień.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2014, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja siostra ma kamień dekoracyjny ułożony przy lustrze - tak, że wygląda to niczym dekoracyjna rama dla lustra. Ogólnie tez mi się wydaje, że kamień dekoracyjny nie będzie sprawiać żadnych problemów z czyszczeniem. Blaty z takiego kamienia sprawdzają się w wielu wnętrzach, także jak są narażone na częste zabrudzenia.


_____________
malyeuropejczyk.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2014, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Imitacja kamienia w łazience wcale nie jest takim złem jak mogłoby się wydawać. Wystarczy szmatka z wodą i czyścisz., nie ma mowy o żadnej pleśni…przynajmniej u mnie w mieszkaniu…Tylko uważaj na porządne kleje. Trzeba w nie zainwestowac, żeby Ci nie poodpadały od razu. Ja inwestowałem w te: [url]http://www.tasma.krakow.pl/oferta.html i słusznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszechstronną ofertę ma firma NEK – nowaerakamienia.pl. Znam ich od lat, na rynku działają jeszcze od lat 90 – tych, także firma z doświadczeniem. Bogaty wybór kamienia, dobra jakość w niskiej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >