Kernau sprzęt AGD

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 sierpnia 2016, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakładam nowy wątek na forum, bo chcę pochwalić się z Wami swoim nowym odkryciem ;). Kilka miesięcy temu razem z mężem wyposażaliśmy naszą kuchnię, chcieliśmy jak najszybciej się wprowadzić, dlatego musieliśmy szybko wszystko "ogarnąć". Ale do rzeczy ;) Mieliśmy spory dylemat jeśli chodzi o wybór sprzętów do kuchni, która zaprojektowana jest tak, by wszystkie urządzenia AGD były w zabudowie. Ostatecznie wybraliśmy produkty marki Kernau - piekarnik, płytę indukcyjną, mikrofalówkę i okap. I przyznam, że pozytywnie zaskoczyłam się jakością tych rzeczy, działają sprawnie i ogólnie widać, że są wykonane z dbałością o każdy szczegół. Teraz jeszcze zastanawiam się nad zmywarka, ale to już pewne - wybiorę tę markę :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2016, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

przyznam, że pierwsze słysze o takiej marce. Przyjrzę się bliżej, skoro tak zachwalasz ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2017, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, ja z małego agd mogę polecić wyciskarki formy Kalorik. To bardzo dobry producent a mają świetne wyciskarki. Można je swobodnie czyścić w zmywarce, u mnie zrobienie soku zajmuje jakieś 5 minut razem z myciem więc chyba spoko :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2017, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdania, że nie warto inwestować sprzęt Agd firmy której tak na dobrą sprawę nie znamy oraz o której nikt nie słyszał, głównie chodzi o jakość i bezawaryjność. Dobrej klasy sprzęt musi swoje kosztować, co nie oznacza iż ma być też najdroższy. W sklepach internetowych znajdziemy szeroki wybór.

www.Diames.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybierałam długo płytę indukcyjną. Jest sporo modeli a jak się człowiek nie zna to się boi, że źle wybierze. W końcu wybrałam płytę Candy. Ma wiele funkcji i w dodatku ma dużo systemów wprowadzających bezpieczeństwo takie jak utrzymywanie temperatury, dostosowanie powierzchni grzewczej do naczynia itp.Z resztą sam wygląd jest bardzo nowoczesny i ładnie się prezentuje w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2018, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Też pierwszy razy słyszę o tej marce.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2019, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Również mogę polecić, korzystam z płyty indukcyjnej od Kernau i jestem pozytywnie zachwycony. Jak widać nie zawsze ostro reklamowana marka to najlepszy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2019, 00:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ebrid zachwala płytę indukcyjną firmy Kernau, ale nie wspomina, że na jego profilu w rubryce 'o mnie' jest wpisana reklama tej firmy, a jako swoją stronę podał stronę tej firmy, co pozwala przypuszczać, że chwali nie jako klient, tylko jako pracownik.

Nieładnie...

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2019, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwszy raz słyszę o tej firmie. Nawet nie wiem w jakim sklepie można spotkać ich sprzet.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2020, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem okap tej firmy w którym popsuł się wyłącznik (przestał się chować),kierownik Kernau stwierdził że przy zapupie był popsuty a teraz jest w porządku,takich bzdur jeszcze nie słyszałem,nie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 373

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >