Klej do kauczuku

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

20 lipca 2022, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam środka, który dobrze radzi sobie z klejeniem takich powierzchni. Ważne, żeby szybko się utwardzał, nic nie skapywało nawet z pionowych powierzchni. No i oczywiście ważny jest trwały efekt. Sugestie, podpowiedzi? Największe znaczenie ma dla mnie jakość produktu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2022, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten sobie bardzo dobrze radzi - https://sklep.grupamarat.pl/klej_ca_2k_10g_loctite,pid-36744 Nie skapuje z pionowych nawierzchni - sprawdzone, bo w moim przypadku ta powierzchnia była właśnie taka. Szybko się utwardza, łatwo się aplikuje. Używałem go jeszcze później przy doraźnych naprawach. Robi fajną robotę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2022, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie polecano mi go już w kilku miejscach. Sprawdzałem opis, znam sklep, który linkujesz. Na razie wydaje mi się, że niczego lepszego nie znajdę, ale jeszcze nie zamówiłam. Dam sobie jeszcze chwilę. Ogólnie Loctite już kojarzę, kiedyś zamawiałem, ale nie pamiętam, co to dokładnie było. Na ten moment nie mam nic lepszego.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2022, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy szukaliśmy produktu do tego samego zastosowania co ty, to spędziłem sporo czasu nad tym. Konsultowałem się z ludźmi z grupy Marat, mają tam sensowne wsparcie. Bardzo konkretnie podpowiedzieli, dlaczego ten klej w tym przypadku jest najlepszą opcją. Po czasie dalej tak samo dobrze trzyma, więc wychodzi na to, że mieli rację.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2022, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Już zamówione. Rozmawiałem jeszcze z dwiema osobami i wychodzi na to, że produkt jest niezawodny. Na więcej wniosków przyjdzie czas, natomiast na ten moment wydaje mi się, że to dobry wybór. Dzwoniłem do Marat, też mi zasugerowali ten produkt. Za kilka dni przetestuję, to będę wiedzieć więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2022, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie czy to kleje do kauczuku, czy to kleje anaerobowe na ataszek.pl - wszystko znajdziecie. U nich dostępne są najróżniejsze kleje specjalistyczne do łączenia wszelkich materiałów, powierzchni itd. U nich możecie z poszczególnymi ofertami dokładnie się zapoznać, bo macie wszystko dokładnie opisane.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2024, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o klej to już go nie używam, zastąpiłem go żywicą uv bo jest dużo szybsza i wytrzymalsza. https://madej-handmade.pl/product-category/zy wica-uv-do-bizuterii/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 198 Grupa: Technologie... Jeśli natomiast chodzi o stal to ja moge śmiało polecić wam tego producenta https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/oc ynkowanie ich rury stalowe ocynkowane ogn...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 621 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 390

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >