Kolor fugi

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 marca 2011, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy tu jest dobre miejsce na to pytanie, ale chciałam się zapytać, co sądzicie o kolorowych fugach? Niestety stanęłam przed dylematem bo zastanawiam się między białymi a kolorowymi, pomożecie rozwiązać mi ten mały problem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2011, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A możesz wstawiać zdjęcie takich fug? Chyba widziałem w jakimś sklepie,ale dobrze byłoby gdyby każdy na forum mógł je obejrzeć. Wg mnie to fajne i nowoczesne rozwiązanie. Jeżeli tylko Ci się podobają,to czemu nie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2011, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolorowe fugi to raczej standard. Ja mam w łazience ciemnozielone płytki i turkusowe fugi. No chyba, że chodzi ci o różne kolory fug na jednej powierzchni?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2011, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad



Rozchodzi mi się o wybór pomiędzy właśnie takimi fugami z drobinkami brokatu a tradycyjnymi, co o nich sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2011, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałam wrzucić fotkę i pokazać ale to niemożliwe bo coś mi się nie chce załączyć

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2011, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o takie fugi z drobinkami brokatu to nie jestem zwolennikiem. Dla mnie jest to przebajerowane i w ogóle nie praktyczne... wydaję mi się że przy częstym czyszczeniu płytek brokat będzie po prostu schodził

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2011, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od koloru płytek, ale ja nie wahałbym się i wybrałabym kolorowe. Fugi wybierałam własnie pod kolor płytek, żeby zbytnio nie odrózniały się od płytek, bo wtedy robi się bałagan.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2012, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Luiza123 napisał:



Rozchodzi mi się o wybór pomiędzy właśnie takimi fugami
z drobinkami brokatu a tradycyjnymi, co o nich sądzicie?


Ale to jest mozaika a nie fuga :-)

Kolorowe fugi to juz teraz standard, ja moge polecic te Rotberga -jest 14 kolorow

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2012, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w kuchni uzylem fugi bezowej bo obok piekarnika to z patelni gdy sie piecze troche sie osadza tluszczu na kafelkach, a na bialej fudze byloby to widac, wiec bezowa zdaje egzamin:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2012, 01:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy nie miałem z tym styczności.

Wydaje mi się, że jeżeli odpowiednio dopasuje się taką fugę i
płytki ceramiczne,
to może powstać ciekawy efekt, dlaczego nie. Wszystko zależy od wizji i pomysłu
na dane pomieszczenie :-).

Ten post był edytowany przez merlin dnia: 24 kwietnia 2012, 01:27
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaką wannę wybrać? Liczba postów: 65 Grupa: Ciekawe pom... Nie wolisz przysznica? Ja mam zamontowany obok telewizor i mogę sobie oglądać dowoli a gdyby xD wiem jak to brzmi
  • Nowoczesne fotele Liczba postów: 147 Grupa: Ciekawe pom... Szukasz nowego fotela lub fotelu, które wprowadzą styl i wygodę do Twojego wnętrza Odwiedź stronę https://marthome.pl/145-fotele-dostepne- od-reki, gdzie znajdzi...
  • Farby kolorowe dla alergików Liczba postów: 161 Grupa: Ciekawe pom... Ciekawe rozwiązania
  • Pościel do domu Liczba postów: 85 Grupa: Ciekawe pom... Polecam bardziej zwracać uwagę na materiał z jakiego jest wykonana posciel. Dobrze jest na przykład zainwestować w pościel z bawetłńy satynowej w lecie. W zimie...
  • Praca za granicą - jak ją znaleźć Liczba postów: 56 Grupa: Ciekawe pom... Poszukujesz wiadomości o Szwajcarii? Jeżeli tak, to rekomenduję polski portal https://szwajcaria.polakow.ch/ ! Odnajdziesz na nim mnóstwo ciekawych tekstów, prz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19174 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >