Kolor farby

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

30 września 2016, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik warzechus napisał: Czerwony z żółtym w ogóle mi się nie widzi, w żadnym
połączeniu. Zdecydowanie lepiej postawić na jeden kolor
na przykład. Jestem właśnie po malowaniu dwóch pokoi: w
salonie zdecydowałem się na Lniany Nefryt, a w sypialni
delikatniej – Kocie Oko. Mam zaufanie do Magnata, bo to
farby z którymi nie ma kłopotów.


Połączenie ok. Kolory są do siebie bardzo dobrze dobrane. Moim zdaniem by pasowały i w dużym i w małym pomieszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2016, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się często teraz spotykam z tym, że na biało jest mieszkanie lub dom pomalowane. I wygląda to super. Teraz znajomy malował jakąś białą śnieżką, chyba vernissage to efekt bardzo przyjemny jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2016, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale całość na biało? A dodatki w kolorze? Jakieś kolorowe akcenty?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Na biało na biało bedzie fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2016, 07:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakieś brązy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2016, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zwolenniczką białych ścian, które dodają wnętrzu ponadczasowej elegancji i tworzą bazę dla pozostałych elementów wystroju. Oczywiście, białą farbę można w jednym lub w kilku miejscach przełamać kolorem np. brązem lub farbą w odcieniach ciemnej żółci lub miodu. Poza tym jest wiele odcieni białego, możesz poeksperymentować i wybrać nieco przygaszony odcień lub absolutnie śnieżną biel. Tu znajdziesz ciekawe porady dotyczące bieli na ścianach, nie tylko w salonie, ale także w innych pomieszczeniach: https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-do tyczace-aranzacji/jak-wybrac-idealna-biala-farbe.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2017, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby wprowadzić do salonu trochę świeżości, radzę jedną ze ścian, pomalować na jasną zieleń. Dobrze będzie kontrastował na niej, nasz dynamiczny grzejnik rewersyjny Panama, który podczas lata również chłodzi. Całość uzupełni parkiet w naturalnym kolorze.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2017, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko takie kolory jak zielony szybko się nudzą. Nie wiem, czy bym z tym ryzykowała.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2017, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Biel jest uniwersalna i wydobywa z wnętrza wszystkie jego najlepsze cechy -powiększa je optycznie i doświetla. Nie wszyscy lubią absolutnie białe wnętrza, kojarzą im się z laboratorium lub szpitalem, dlatego w palecie Śnieżki można znaleźć złamane biele, które delikatnie łamią światło i wnoszą do pomieszczeń ciekawą aurę. Więcej ciekawych informacji o białych wnętrzach można znaleźć pod linkiem:
https://www.sniezka.pl/jak-wybrac-kolor/ponadczasowy-urok-bi eli

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że ważniejsza od koloru jest jakość farby. Dlatego należy skierować się w odpowiednie miejsce i dokonać korzystnego zakupu. Ja kiedy robię remont czy przemalowanie, zawsze za farbami do domu rozglądam się poprzez ofertę sklepu Polifarb-Gliwice.pl. Tam zawsze znajdę coś co spełnia moje oczekiwania i nie szarpie mocno po kieszeni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >