Kuchnia w stylu prowansalskim?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

23 maja 2016, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie w ogóle nie będą pasowały. Są zbyt ekstrawaganckie do stylu prowansalskiego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2016, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie o takich blaty kuchenne warszawa ? Do takiej kuchni moim zdaniem pasują w sam raz!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2016, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Alternatywne rozwiązanie problemu wyboru materiału na blaty kuchenne to beton dekoracyjny. Dekoracja dowlona dzięki barwnikom polimerowym lub reaktywnym oraz zabezpieczenie bezbarwna żywica epoksydowa lub poliuretanowa.

Ten post był edytowany przez arel dnia: 19 sierpnia 2016, 13:58
Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

To właśnie do tego rodzaju kuchni w sam raz będą takie blaty kuchenne warszawa zobaczcie koniecznie!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ma się dużą kuchnie, to każdy styl wygląda w niej pięknie ;) Gorzej jest przy mniejszych pomieszczeniach, jednak wydaje mi się, że właśnie styl prowansalski, jako jedyny z tych ostatnio modnych, pasuje również do tych małych kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że to oryginalny pomysł, dużo światła, przestrzeni, widzę w tym same zalety

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam ten styl i nawet sama poważnie myślę urządzić tak swoją niewielką kuchnię. Nawet już oglądałam meble, bardzo podobają mi się na fashionmeble.pl spory wybór, możliwość dopasowania sobie szafek i wybór frontów, to dość przekonujące atuty do wyboru ich oferty. Nie zawsze gotowe komplety pasują nam wielkością i kolorystyką.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Miłośników stylu prowansalskiego zapraszam do obejrzenia oferty firmy Green Valley: stelaże drewniane stołów, krzeseł, foteli i innych mebli, z możliwością indywidualnego wykończenia przez klienta w formie lakierowania, tapicerowania itd. Nasze konstrukcje charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Jesteśmy w stanie wyprodukować dowolną ilość mebli. Zapraszamy na green-valley.firmy.net. Do zobaczenia!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2016, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj tak na dobrą sprawę, jeżeli chcemy urządzić kuchnię w stylu prowansalskim, mamy sporo możliwości. Bądź co bądź, mnie osobiście bardzo podobają się drewniane, nader solidne meble, jakie można znaleźć w https://meblezych.pl/ . Mają one niepowtarzalny urok, przy czym wspaniale jest na nich uwidoczniona struktura drewna. Sama byłabym bardzo szczęśliwa, mogąc cieszyć się takimi meblami we własnym domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2016, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupuję stare meble i je przerabiam na ten styl :-) Zresztą - w domu jedyny nowy mebel to łóżko i narożnik, reszta odzyskała duszę:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >