Lato 2017

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

24 lutego 2017, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

My też z Itaką tradycyjnie, ale Madera tym razem. Od lat już za nami chodziła, teraz wreszcie jest okazja :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2017, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

ja w ty roku lecę do Stanów. Znalazłem ofertę z biura volare. Przewidziane są wizyty w Nowym Yorku, Waszyngtonie, Filadelfii i Kanadzie. Zawsze chciałem zobaczyć USA więc taka podróż to moje spełnienie marzeń

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2017, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o mnie to Itaka jest najbliższym mi biurem, Widziałem właśnie oferty z Maderą, bardzo ciekawie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 01:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi to w tym roku zupełnie odpada leniuchowanie na plaży. Interesujące są bardziej ekspedycje nurkowe czyli aktywny wypoczynek. Dużo więcej w ten sposób przygód przeżyję, niż podczas leżenia na piachu nad jakimś tam morzem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2017, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Tegoroczne wakacje wraz ze znajomymi chciałabym spędzić nad Morzem Czarnym. Znaleźliśmy ciekawie rozpisaną wycieczkę 15 dniową w tamte rejony z Wytwórnią Wypraw. Atrakcyjna cena zwierająca w sobie przejazdy, noclegi, ubezpieczenie jak i część wyżywienia myślę, że jest warta rezerwacji. Czekam jednak na potwierdzenie od znajomych pasującego terminu wyjazdu i tak w lipcu lub sierpniu będziemy zwiedzać piękną Besarabię.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

My w tym roku planujemy wybrać się do Turcji. Widzieliśmy w http://www.globtourist.com/czartery-turcja.ht ml świetną ofertę czarteru jachtów i pewnie z niej skorzystamy. Od dawna chcieliśmy przeżyć taką przygodę i pewnie w tym roku się to uda :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja w tym roku wybieram się do Grecji. Od dawna chciałem pozwiedzać ten kraj. Fascynuję się jego historią. Dawną mitologią i ich wierzeniami. Pomyślałem nad wycieczką objazdową, ale jeszcze nie jestem pewny. Na razie oglądam oferty różnych biur turystycznych, a także rozglądam się za ubezpieczeniem. Ostatnio miałem ubezpieczenie z https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/ 58319/Podroz/ubezpieczenie-turystyczne-w-podrozy/nawet nie wyszło drogie. Na szczęście jeszcze nigdy z ubezpieczenia na wakacjach nie korzystałem i zastanawiam się czy w tym roku sobie go nie odpuścić. Myślałem także aby na te wakacje nie jechać przez biuro podróży. Wiem, że jest z tym więcej roboty, ale także człowiek czuje większą swobodę. Mimo tego, że fajnie jechać gdzieś z przewodnikiem. To miło jest gdy nie trzeba zważać na grupę i jak chce się gdzieś dłużej zostać to po prostu się zostaje. Nie jestem pewien czy czasem nie za późno się za te planowanie zabrałem. Ale jak nie znajdę żadnej satysfakcjonującej oferty to znaczy, że miałem jechać jako wolny strzelec.

Ten post był edytowany przez Jonor dnia: 20 marca 2017, 11:40
Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 00:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej Mazury! Dla mnie to najlepszy kierunek ever :) i jeszcze dołączyć do tego żeglowanie (my akurat wykupujemy zorganizowane) http://www.vipjacht.pl/eventy/ najczęściej rejsy weekendowe. Coś niesamowitego, wrażenia bajka

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2017, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja wybieram się na Bałkany, a dokładniej to Dalmacja - trochę historyczna nazwa, ale tak Wytwórnia Wypraw nazwała tą wycieczkę :). Do zobaczenia czeka mnie Słowenia, Chorwacja oraz Bośnia i Hercegowina. Obowiązkowo zobaczę Mostar - czyli najciekawszy most na Bałkanach :) Oczywiście Dubrownik, Sarajewo, Split, wyspa Korcula i jeziora Plitwickie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • podróże Liczba postów: 289 Grupa: Pasje forum... Moim zdaniem wybór Hostelu Extra na tanie noclegi w Kościanie to mądra decyzja. Zapewniam, że ich pokoje są nie tylko niedrogie, ale również dobrze wyposażone.
  • Hobby - książki Liczba postów: 200 Grupa: Pasje forum... Uwielbiam czytać książki i mogę śmiało powiedzieć, że jest to moje hobby, bardzo często po nie sięgam. Udało mi się ostatnio skończyć czytać książkę https://vid...
  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >