Meble biurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

23 listopada 2015, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie powyżej masz już kilka adresów do sklepów internetowych,gdzie znajdziesz zarówno drewniany stół konferencyjny jak i zestaw krzeseł,wystarczy popatrzeć,ceny też zależne są od marki czy wielkości danego stołu.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2015, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłem na metalowe meble od firmy [url] www.met-pol.pl. Maja szeroki wybor , wiec nie miałem problemow ze skompletowaniem sobie wyposażenia do biura.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie czekamy na zdjęcie,bo rzadko kiedy słyszy się o tym,że ktoś decyduje się na metalowe meble,jestem bardzo ciekawa jak wyglądają oraz jak sprawdzają się w praktyce:)

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble biurowe mają być przede wszystkim funkcjonalne dlatego ja postawiłem na regały magazynowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2016, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Funkcjonalność przede wszystkim. Warto wybierać takie meble, które będą trwałe i sprawdzą się w każdym wnętrzu. Na przykład meble firmy meblant bardzo dobrze się prezentują oraz mają wiele mozliwości dopasowania ich do potrzeb użytkownika.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2016, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,funkcjonalność i praktyczność,a do tego również ładny wygląd powinno być głównymi atutami mebli biurowych,do nich warto dopasować także oryginalne i wygodne krzesło,burko bez których ani rusz :)

HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2016, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej skorzystać ze zwykłych mebli które zwyczajnie pasują jako meble biurowe. W Agacie są częste promocje to za niewielkie pieniadze naprawdę mozna fajnie urządzić biuro.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2016, 06:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Od pewnego czasu wiem że meble w biurze Przestaszewskim powinny być praktyczne i solidne. Dlatego teraz wybieram regały magazynowe które doskonale się sprawdzają do przechowywania dokumentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W Vox jest całkiem ciekawa kolekcja mebli biurowych. Tylko one są bardziej designerskie, nie wszędzie będą pasować.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2016, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko tam,bo wg mnie warto zwrócić uwagę również na dobre i godne zaufania sklepy internetowe gdzie spokojnie znajdziesz ciekawe meble do swojego biura,zerknij także na www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >