Meble do łazienki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

5 lutego 2016, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o ciekawych i dobrych meblach do wyposażenia łazienki,to moze jeden z naszych zestawów przypadnie Wam do gustu,warto sprawdzić
http://www.victori.pl/meble-lazienkowe,c618.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2016, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładne "meble" jeśli tak można mówić, widziałem na stronie sklepu Łazienka Plus - dużo mają produktów i moim zdaniem w bardzo dobrej cenie. Ja miałem wcześniej wannę a teraz chcę prysznic - jakieś rady ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2016, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A co z naszymi meblami,mieliście może okazję je sprawdzić? Bo tak się składa,że teraz również mamy kilka ciekawych nowości z zakresu wyposażenia łazienki,zapraszamy na Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2016, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pochodzić po marketach budowlanych i wybrać co sie chce.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2016, 06:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jednak jest zamówić płyty na wymiar i samemu skręcić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2016, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do mebli na wymiar w łazience czy też generalnie całościowym urządzeniu,wyposażeniu,to zapraszamy na Vocco.pl to nowoczesne studio łazienek i nie tylko,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2016, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu masz genialne meble do łazienki: http://jfm-furniture.pl/meble-lazienkowe - pytanie ile takie cuda kosztują?

Ten post był edytowany przez polecamspeca dnia: 25 kwietnia 2016, 15:54
Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2016, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu,wiec jeżeli temat w dalszym ciągu jest aktualny,to koniecznie daj znać na które meble pał wybór,oczywiście służymy swoją rada i pomocą:)


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2016, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto zrobić sobie długą szafkę, w którą wmontowana będzie umywalka i pralka. U mnie bardzo dobrze sprawdzają się szuflady które wykorzystuje także zamiast kosza na pranie. Pomyśl o tym co tobie sprawiłoby największą wygodę. Na pewno nie polecam czarne umywalki czy kibelka, bo trzeba codziennie czyścić

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2016, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Pralka może być wolnostojąca zupełnie obok,nie musi być przecież konkretnie pod szafką bo też pod względem wymiarów nie zawsze to pasuje. Co do samych mebli i ciekawych zestawów to wszystko znajdziesz na Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >